Disney's Party - GameCube

5030930033583

5030930033583

Použité

3 Položek skladem

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

424 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Disney's Party - GameCube Bazar

Popis

Připojte se k party - Disney styl! Strýc Scrooge vás pozval a celou sbírku postav Disney, aby navštívil svůj nový Party Park, který si představoval se všemi jeho oblíbenými mladými lidmi.

Disneyova strana propadá hráče do mixu s Mickey Mouse a přáteli, aby se pustili do náročných dobrodružství, které zahrnují sbírání kouzelných předmětů, řešení hádanek a manévrování přes překážkové kurzy. Každý hráč musí dokončit své herní desky tím, že si koupí nebo vyhrál speciální předměty, jako jsou hvězdy, lízátka a šálečky kávy. První, který dokončí svou herní desku, vyhraje!

Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých režimů hry. V režimu "Game Board" hráči cestují Party Party, soutěží s přáteli v mini-hrách a dalších soutěžích. Režim "Hra v párech" umožňuje hráči spolupracovat s přítelem a společně cestovat po Party Party. V režimu "Mini-game" se hráči mohou rozhodnout, že si zahrají všechny z 30 mini-her nacházejících se v Party Parku. Konečně, režim "Free Pass" umožňuje hráči přizpůsobit pravidla každé mini-hry, kterou odemkli v režimu "Game Board" nebo "Play in Pairs".

Minigames v Disney's Party představují výzvy, které dávají hráčům dobrý vítr. Hráči například budou závodit s piráty na zlatý hrnec, zkusit si vyrazit na sněhovou tabuli běhounovou lavinu, navštívit vodopád v kajaku, uložit krávy z únosu mimozemšťanů, popadnout pohyby v taneční soutěži a shromáždit krystaly zatímco bungee jumping.

Jak hráči soutěží v mini-hrách a řeší hádanky, prozkoumají osm zábavných prostředí v Party Park. Tyto vzrušující a jedinečné světy zahrnují divokou zahradu, intenzivní expedici v džungli; Steam Mountain, autentické starobylé město; a Future Town, ultramoderní město. Kromě toho mohou hráči sbírat až 234 Disney Characters, z nichž každý představuje slavného kamaráda Disneyho.

Klíčové vlastnosti Hrajte jako jedna ze šesti postav Disney, včetně Mickeyho, Minnieho, Donalda, Daisy, Goofy a Billyho. 14 různých světů prozkoumat - každý má své vlastní jedinečné téma. Čtyři herní módy, včetně Game Board, Play in Pairs, Mini-game a Free Pass. 30 návykové mini-hry představovat zábava čtyři hráče akce. 30 sběratelských herních položek, které vám pomohou vyhrát hru! Více než 230 sběratelských Disney Postavy představují své oblíbené Disney Friends.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta