Disney's Party - GameCube

5030930033583

5030930033583

Použité

Není skladem


515 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Disney's Party - GameCube Bazar

Popis

Připojte se k party - Disney styl! Strýc Scrooge vás pozval a celou sbírku postav Disney, aby navštívil svůj nový Party Park, který si představoval se všemi jeho oblíbenými mladými lidmi.

Disneyova strana propadá hráče do mixu s Mickey Mouse a přáteli, aby se pustili do náročných dobrodružství, které zahrnují sbírání kouzelných předmětů, řešení hádanek a manévrování přes překážkové kurzy. Každý hráč musí dokončit své herní desky tím, že si koupí nebo vyhrál speciální předměty, jako jsou hvězdy, lízátka a šálečky kávy. První, který dokončí svou herní desku, vyhraje!

Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých režimů hry. V režimu "Game Board" hráči cestují Party Party, soutěží s přáteli v mini-hrách a dalších soutěžích. Režim "Hra v párech" umožňuje hráči spolupracovat s přítelem a společně cestovat po Party Party. V režimu "Mini-game" se hráči mohou rozhodnout, že si zahrají všechny z 30 mini-her nacházejících se v Party Parku. Konečně, režim "Free Pass" umožňuje hráči přizpůsobit pravidla každé mini-hry, kterou odemkli v režimu "Game Board" nebo "Play in Pairs".

Minigames v Disney's Party představují výzvy, které dávají hráčům dobrý vítr. Hráči například budou závodit s piráty na zlatý hrnec, zkusit si vyrazit na sněhovou tabuli běhounovou lavinu, navštívit vodopád v kajaku, uložit krávy z únosu mimozemšťanů, popadnout pohyby v taneční soutěži a shromáždit krystaly zatímco bungee jumping.

Jak hráči soutěží v mini-hrách a řeší hádanky, prozkoumají osm zábavných prostředí v Party Park. Tyto vzrušující a jedinečné světy zahrnují divokou zahradu, intenzivní expedici v džungli; Steam Mountain, autentické starobylé město; a Future Town, ultramoderní město. Kromě toho mohou hráči sbírat až 234 Disney Characters, z nichž každý představuje slavného kamaráda Disneyho.

Klíčové vlastnosti Hrajte jako jedna ze šesti postav Disney, včetně Mickeyho, Minnieho, Donalda, Daisy, Goofy a Billyho. 14 různých světů prozkoumat - každý má své vlastní jedinečné téma. Čtyři herní módy, včetně Game Board, Play in Pairs, Mini-game a Free Pass. 30 návykové mini-hry představovat zábava čtyři hráče akce. 30 sběratelských herních položek, které vám pomohou vyhrát hru! Více než 230 sběratelských Disney Postavy představují své oblíbené Disney Friends.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta