NBA Street Vol 2 - GameCube

5030930033552

5030930033552

Použité

Není skladem


429 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


NBA Street Vol 2 - GameCube Bazar

Popis

Držte se na všech třech domácích konzolích, nejnovější arkádová streetballová hra EA Sports BIG přináší revoluci dvouletého originálu doplněného o řadu nových možností a funkcí. To, co se nejvíce hodí, je zahrnutí řady legendárních basketbalových svítidel, takže si můžete vylepšit své dovednosti proti řadě sportovních hrdinů, od špatných starodávných legend až po nejžhavější hráče dneška. Stejně jako Wilt Chamberlain, Shaquille O'Neal, Dr. J a Michael Jordan jsou všichni na tváři, každý z nich má své vlastní jedinečné podpisové pohyby. Vaše šance na porážku přicházejí v podobě úplně nového arzenálu dunků, průchodů, dribbles a speciálů, které zahrnují takové pohyby jako 'Off the Heezay' a 'Pass Out'. NBA Street Vol. 2 také obsahuje řadu nových funkcí hry, které přidávají trochu větší hloubku a hratelnost k běžnému 3-na-3 basketbalovému scénáři. Například můžete použít C Stick pro předání míče jinému hráči, pak převzít kontrolu nad mužem bez míče a volat po monstrum alley-oop. Dalším novým prvkem je tzv. Gamebreaker. Jedná se o metr, který vyberete tím, že vytáhnete působivé pohyby. Čím víc vyléváte na vrcholech, tím větší je posílení - naplňte ji, abyste uvolnili některé legendární speciality. Máte také možnost zapnout Gamebreakers pro použití později ve hře. S podporou až čtyř hráčů v režimu pro více hráčů, funkce Create-a-Player, která vám umožňuje vydělat a odemknout nové pohyby, a plně přizpůsobitelné sady pravidel NBA Street Vol. 2 představuje celkem komplexní arkádový basketbalový sim.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta