Lord of the Rings - The Two Towers - GameCube

5030930033538

5030930033538

Použité

39 Položek skladem

14 dnů

305 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Lord of the Rings - The Two Towers - GameCube Bazar

Popis

Jeden prsten, který je vládne všem ... Na základě epické adaptace klasických fantazijních románů JRR Tolkien, Pán prstenů, Videohry Dvě věže, které jsou součástí nové kinematografie, integrují kino a hratelnost a přinášejí epické interaktivní zážitky. Ve hře budou moci přežít nejpamátnější filmové momenty z prvních dvou filmů "The Fellowship of the Ring" a "The Two Towers".

První hra EA Pán prstenů akční dobrodružné hry umožní hráčům převzít kontrolu nad akčními hrdiny filmové trilogie: Aragorn, Legolas a Gimli, přičemž další členové Společenstva mají aktivní roli při hře. Ve dvou věžích se hráči budou potýkat s různými orky a budou se moci postavit proti zlověstným šéfovým příšerám včetně jeskyně Troll a Saruman. Taktický systém hratelnosti povzbudí hráče, aby rychle reagovali a byli strategickými s výběrem postav, zbraní a bojových pohybů.

Prostřední Země se otevírá velkolepě. Ve více než 16 místech mise bude mít každé prostředí úzkou vizuální korelaci s tím, co je vidět v prvních dvou filmech. Jako pozadí této akce bude v hře představeno hudební skóre Howarda Shoreho, které získalo Oscara.

Klíčové vlastnosti Vyberte si jednu z akčních hrdinů trilogie filmu pro ovládání akční / dobrodružné hry třetí osoby s důrazem na taktické boje s mečem. Stovky jedinečných bojových animací. Bitevních pět šéfových příšer z prvních dvou filmů, včetně jeskyně Troll a Saruman. Šestnáct úrovní se skládá z nezapomenutelných filmových momentů z prvních dvou filmů. Tváří v tvář zlým silám Sauronu ve více než 10 prostředích od filmů, včetně dolů Moria a zdí Helmova hlubina. Hudební skóre získané z Oscarového vítězství The Fellowship of the Ring.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta