Lord of the Rings - The Two Towers - GameCube

5030930033538

5030930033538

Použité

Není skladem


419 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Lord of the Rings - The Two Towers - GameCube Bazar

Popis

Jeden prsten, který je vládne všem ... Na základě epické adaptace klasických fantazijních románů JRR Tolkien, Pán prstenů, Videohry Dvě věže, které jsou součástí nové kinematografie, integrují kino a hratelnost a přinášejí epické interaktivní zážitky. Ve hře budou moci přežít nejpamátnější filmové momenty z prvních dvou filmů "The Fellowship of the Ring" a "The Two Towers".

První hra EA Pán prstenů akční dobrodružné hry umožní hráčům převzít kontrolu nad akčními hrdiny filmové trilogie: Aragorn, Legolas a Gimli, přičemž další členové Společenstva mají aktivní roli při hře. Ve dvou věžích se hráči budou potýkat s různými orky a budou se moci postavit proti zlověstným šéfovým příšerám včetně jeskyně Troll a Saruman. Taktický systém hratelnosti povzbudí hráče, aby rychle reagovali a byli strategickými s výběrem postav, zbraní a bojových pohybů.

Prostřední Země se otevírá velkolepě. Ve více než 16 místech mise bude mít každé prostředí úzkou vizuální korelaci s tím, co je vidět v prvních dvou filmech. Jako pozadí této akce bude v hře představeno hudební skóre Howarda Shoreho, které získalo Oscara.

Klíčové vlastnosti Vyberte si jednu z akčních hrdinů trilogie filmu pro ovládání akční / dobrodružné hry třetí osoby s důrazem na taktické boje s mečem. Stovky jedinečných bojových animací. Bitevních pět šéfových příšer z prvních dvou filmů, včetně jeskyně Troll a Saruman. Šestnáct úrovní se skládá z nezapomenutelných filmových momentů z prvních dvou filmů. Tváří v tvář zlým silám Sauronu ve více než 10 prostředích od filmů, včetně dolů Moria a zdí Helmova hlubina. Hudební skóre získané z Oscarového vítězství The Fellowship of the Ring.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta