Pac Man World 2 - GameCube

5030930033156

5030930033156

Použité

Není skladem


699 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Pac Man World 2 - GameCube Bazar

Popis

"Wakka wakka wakka" je hluk, který se mnoho z vás během posledních 20 let seznámí. Ano, je to retrometrický hlas Namcoho neslavného Pac-Mana. Vyrábí arkády a konzoly jako 2D munch-em-up a už v roce 1999 konečně přešel do světa 3D ve světě Pac-Man World pro PlayStation. Byla to skvělá hra, a přestože to trvá téměř čtyři roky, pokračování hry GameCube je nyní připraveno na vaše potěšení z hraní. Jak to příběh bude mít, hluboko v srdci Pac-Land leží malá skrytá vesnice Pac-People. V centru vesnice roste starobylý strom, který nese pět zlatých ovoce. Legenda uvádí, že dokud nebude Zlaté ovoce nerušeně, Pac-Land bude bohatý a všichni budou šťastní. Ale tohle je videohra a my všichni víme, že věci nejsou nikdy tak jednoduché, takže není překvapením, že zjistíme, že nějaká skupina špinavých duchů přijede, vybere si ovoce a rozpoutá zlé duch strašidelné. Strašidelný pak rozkazuje duchům skrýt pět kousků ovoce po celé zemi a tak začíná Pac-Manovo hledání. Navzdory skutečnosti, že se jedná o plnohodnotné 3D platformové dobrodružství, Pac-Man si zachoval ducha a jednoduchost pohybu, která byla ochrannou známkou původní arkádové hry, ale s jedním velkým rozdílem. V původní hře jste se pohybovali ve čtyřech směrech v jedné rovině. Nové schopnosti Pac-Man vás uvidí na bruslení ledem, in-line bruslení a dokonce i pilotování ponorky v množství volných roamingových úrovní. Když postupujete ve hře, schopnosti Pac-Manu se zvyšují, když sbíráte speciální zbraně. Mimo jiné získá schopnost plavat pod vodou; k revoluci; blázniví blázni; získat Pac-Dot sací řetězec a ocelové napájení, aby mu umožnil chodit pod vodou. Pěkný malý dotek v Pac-Man World 2 je zahrnutí původních her Pac-Man. Zatímco se vydáte na Pac-World, můžete navštívit zábavní arkád ve vesnici Pac-Village, kde hrajete perfektní rekreaci z originálních her, včetně Pac-Man, Pac-Man, Pac-Mania a Pac-Attack. Každý, kdo je fanouškem tohoto konkrétního žánru, zjistí, že tato hra poskytuje více než dost zábavu. Skutečnost, že hraje jednu z nejlepších her na světě, je dalším bonusem.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta