Knockout Kings 2003 - GameCube

5030930032760

5030930032760

Použité

Není skladem


280 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců


Knockout Kings 2003 - GameCube Bazar

Popis

Série EA Sports, která se poměrně pozdně objevila v rušném portfoliu společnosti, se Knockout Kings rychle stal jedním z nejdůvěryhodnějších a zábavnějších boxerských simulátorů od poměrně neuvěřitelných her Ready 2 Rumble. Jsme na verzi 2003 nyní, a to je první v řadě na GameCube. Po překvapivém Rockyho zásahu z Rageu jen pár měsíců předtím se Knockout Kings 2003 setkal s určitou úrovní kontroly mezi dravými fanoušky tohoto žánru. Ale naštěstí je to hra, která má za sebou jednu z největších světových vývojářů. Hráči mohou házet údery s obdivuhodným výběrem starých školních boxerských legend, jako je Muhammad Ali, Joe Frazier a Sugar Ray Leonard, nebo hrát jako jeden z dalších 20 fiktivních boxerů. Kdysi v ringu se Knockout Kings 2003 stane technickou boxovou extravagancí. Každé tlačítko na ovládacím panelu je obecně přiřazeno několika různým typům útoků a blokování pohybů, ale je to načasování tlačítek tlačítek, která se v úspěšném zásahu ukázala jako nejvýznamnější. Když hrajete počítač, hodně z vašeho času vyzvánění zabijete svého soupeře. Ale když se toto jasné okno příležitostí stane zřejmým, můžete obrátit příliv a rozpoutat smrtící kombinaci háků, čímž se opozice dostane do bezvědomí. Vynikativně naprogramovaní rozhodčí, animace obličeje, komentáře, místa konání a dokonce i posměky nabízejí takovou míru realismu, že pasivní fanoušci fanoušci touží a přidání tohoto stále důležitého režimu pro více hráčů činí hru více společenskou. V nominální hodnotě je Knockout Kings 2003 velmi zábavná hra, ale pod ním leží pevný herní motor a přesný boxový simulátor.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta