Medal Of Honor - Frontline - GameCube

5030930032579

5030930032579

Použité

69 Položek skladem

14 dnů

248 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Medal Of Honor - Frontline - GameCube Bazar

Popis

Vraťte se za nepřátelské linie s poručíkem Jimmym Pattersonem v Medal of Honor Frontline. V této splátce série Medal of Honor se Lt. Patterson vrátí a musí použít zmatek operačního trhu Garden Garden, aby pronikl německou frontou a ukradl létající křídlo HO-IX, experimentální nacistická zbraně mocný, že by mohl odvrátit příliv druhé světové války.

V souladu se silnými sériemi Medal of Honor, Frontline dává hráčům kontrolu nad poručíkem Jimmym Pattersonem, když provádí své kritické mise v plném 3D. Hráči budou mít poručíka Pattersona na 15 klíčových úkolech, od zničení německé námořní základny, záchranu zachyceného operátora OSS z nizozemského holandského zámku, uložení nahoru a na palubě rychlého nacistického obrněného vlaku, odzbrojení podvozku mostu Nijmegen, který se proslavil ve filmu A Bridge Too Far.

Hráči převezmou pět misí, z nichž každá sestává z nejméně tří jednotlivých úrovní, z nichž každá doplňuje až jeden kompletní příběh. Aby mu pomohl uspět v jeho úkolu, poručík Patterson bude mít pomoc malého týmu vojáků a spoustu nových zbraní, od pistole Liberator, Panzerschreck, kulomet MG42 až po návrat stále populárnějšího BAR Pattersonovi přátelé a nepřátelé budou všichni mít mnohem vylepšené AIs, takže pro napjaté a vyhřívané rozsáhlé bitevníky, s přáteli, nepřátelami a dokonce i civilisty všude na obrazovce v daném okamžiku.

Klíčové vlastnosti 15 misí, založené na skutečných událostech, k nimž došlo během druhé světové války. Plně realizované 3-D světy s využitím pokročilých možností hry PlayStation 2. Více než 20 zbraní, včetně Liberator, Panzerschrek, MG42, BAR a speciálních "zbraní" jako převlečné soupravy a falešného ID. Útočíte na nepřátelské jednotky sám a jako součást vojenské jednotky. Komunikujte s přátelskými jednotkami, abyste zorganizovali smrtící taktiku - nebo zrušte velitele nepřítele, abyste hodil vojáky do nepořádek. Intenzivní nevojenské misie, jako je maskovaná infiltrace německého holandského panství. Originální orchestrální skóre skladatele Medal of Honor Michael Giacchino. Zvukové efekty oceněného ocenění Medal of Honor zvukový designový tým v EALA. Realistická WWII se cítí za pomoci experta HO-IX společnosti Smithsonian Russ Lee a technického poradce Capt. Dale Dye.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta