Medal Of Honor - Frontline - GameCube

5030930032579

5030930032579

Použité

33 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

245 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Medal Of Honor - Frontline - GameCube Bazar

Popis

Vraťte se za nepřátelské linie s poručíkem Jimmym Pattersonem v Medal of Honor Frontline. V této splátce série Medal of Honor se Lt. Patterson vrátí a musí použít zmatek operačního trhu Garden Garden, aby pronikl německou frontou a ukradl létající křídlo HO-IX, experimentální nacistická zbraně mocný, že by mohl odvrátit příliv druhé světové války.

V souladu se silnými sériemi Medal of Honor, Frontline dává hráčům kontrolu nad poručíkem Jimmym Pattersonem, když provádí své kritické mise v plném 3D. Hráči budou mít poručíka Pattersona na 15 klíčových úkolech, od zničení německé námořní základny, záchranu zachyceného operátora OSS z nizozemského holandského zámku, uložení nahoru a na palubě rychlého nacistického obrněného vlaku, odzbrojení podvozku mostu Nijmegen, který se proslavil ve filmu A Bridge Too Far.

Hráči převezmou pět misí, z nichž každá sestává z nejméně tří jednotlivých úrovní, z nichž každá doplňuje až jeden kompletní příběh. Aby mu pomohl uspět v jeho úkolu, poručík Patterson bude mít pomoc malého týmu vojáků a spoustu nových zbraní, od pistole Liberator, Panzerschreck, kulomet MG42 až po návrat stále populárnějšího BAR Pattersonovi přátelé a nepřátelé budou všichni mít mnohem vylepšené AIs, takže pro napjaté a vyhřívané rozsáhlé bitevníky, s přáteli, nepřátelami a dokonce i civilisty všude na obrazovce v daném okamžiku.

Klíčové vlastnosti 15 misí, založené na skutečných událostech, k nimž došlo během druhé světové války. Plně realizované 3-D světy s využitím pokročilých možností hry PlayStation 2. Více než 20 zbraní, včetně Liberator, Panzerschrek, MG42, BAR a speciálních "zbraní" jako převlečné soupravy a falešného ID. Útočíte na nepřátelské jednotky sám a jako součást vojenské jednotky. Komunikujte s přátelskými jednotkami, abyste zorganizovali smrtící taktiku - nebo zrušte velitele nepřítele, abyste hodil vojáky do nepořádek. Intenzivní nevojenské misie, jako je maskovaná infiltrace německého holandského panství. Originální orchestrální skóre skladatele Medal of Honor Michael Giacchino. Zvukové efekty oceněného ocenění Medal of Honor zvukový designový tým v EALA. Realistická WWII se cítí za pomoci experta HO-IX společnosti Smithsonian Russ Lee a technického poradce Capt. Dale Dye.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta