Madden 2003 - GameCube

5030930031978

5030930031978

Použité

Není skladem


275 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Madden 2003 - GameCube Bazar

Popis

Další rok, další vylepšená hra Madden NFL. Tato politika elektronických umění se může zdát trochu opakující, ale zajišťuje, že každý rok získávají hráči nejlepší virtuální inkarnaci svých oblíbených sportovních her. NFL není ve Velké Británii velkým sportem, ale za poslední třináct let se EA prosazuje s pozoruhodným úspěchem. Více než deset let a Madden NFL 2003 je připravena hrát, ale co je důležitější, je to na zcela nové platformě, Nintendo GameCube. S primárním zaměřením na herní grafiku a hru, tato nejnovější inkarnace seriálu tvrdí, že je to nejlépe vypadající, znějící a hrající fotbalová hra vůbec. Nechtěla přerušit každoroční cyklus zlepšování, společnost EA se opět snažila dodat zboží. Jen výběr nových vizuálních revizí zahrnuje nové animace podpisových přehrávačů, nové scény s vystřiženými scénami s roztleskanými roztleskávačkami a dalšími lacinými scénami, více než 300 reálných hráčských tváří a více kinematografickým přístupem k pozicím fotoaparátu. Pod sexy novým vizuálem se však stále nacházejí obvyklé známé mechanismy hratelnosti, ačkoli s několika aktualizací sami. Rychlejší a realističtější hra se hraje, hráči sledují, hity na hráče bez míče a obecně představují jemněji naladěnou hru. Audio oddělení nebylo ani přehlíženo. Velký John Madden sám, spolu s hvězdou albu večer ve fotbale Al Michaels, se postará o komentář prostřednictvím nového zvukového stroje, který poskytuje odpovídající komentář založený na současných herních situacích a statistiky hráčů / týmů. Celkově jde o fotbalovou hru John Madden. Byla to první skutečně populární NFL zkušenost před všemi těmito lety a je stále považována za mnoho z nich být definitivní americký fotbal sim. Stejně jako u většiny sportovních her společnosti EA, získává každoroční převládání a stále se zlepšuje - což vůbec není špatné.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta