Need For Speed Hot Pursuit II - GameCube

5030930031435

5030930031435

Použité

Není skladem


555 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Need For Speed Hot Pursuit II - GameCube Bazar

Popis

Potřeba rychlosti je zpět a lepší než kdy předtím v Need for Speed ​​Hot Pursuit 2. Vraťte se na sedadlo řidiče a zapojte se do nové generace vzrušení arkádových závodů s vysoce očekávaným nástupcem uznávaného NFS Hot Pursuit. Dlouho běžící řada Need for Speed ​​od EA dosáhla průměrných vystoupení na několika platformách předchozí generace a je to poprvé, co navštíví hardware Nintendo. Ale s celou řadou pokračování a vývojového času za ní a také PowerCube, je Hot Pursuit 2 snadno oblíbeným v řadě. Zůstává v souladu s dědictvím série, Hot Pursuit 2 obsahuje stáj více než 20 exotických vozů od nejoblíbenějších poskytovatelů licencí na světě, včetně Ferrari, Porsche a Lamborghini - v podstatě všechno evropské. Ale přinejmenším budete mít k dispozici 20 velkých kurzů, z nichž mnoho je dlouhých 15 mil, a s mnoha zákrutami, obrátkami a vlasy rozptýlenými po celé délce, bude trvat několik minut, než se dostanete na cílovou čáru. Ale není to všechno hladké závodní a časové zkoušky la Gran Turismo - je tu armáda zákona, která vynucuje a zdánlivě nevyhnutelné policajty na vaší cestě. Chtějí vás vytáhnout, ale řídit chytře a neměli byste mít velké potíže. Jen si dejte pozor na nebezpečné nebezpečí, když vyjednáváte o řekách, sopcích a bushových požárech. Překonávání výzev stanovených společností Hot Pursuit 2 odměňuje hráči novými vozy, novými okruhy a vysokou výkonností. Není to snadný úkol, ale když vyvstáváte vítězné, víte, že to bylo jen na vlastní dovednosti a praxi a v tomto ohledu je to nekonečně uspokojující. Pokud se chcete dostat na pravou stranu zákona, režim "Be the Cop" dává samotným hráčům příležitost vykonat sledování ve snaze zbavit ty otravné zlomyslné zločince. A pro další zábavu, přilepte se do konkurenčního režimu jako policista nebo kriminálník v skutečně vzrušujícím režimu pro více hráčů. Ať už jste závodní styl nebo morální postoj, má Hot Pursuit 2 dostatek odrůd, aby uspokojil každou adrenalinovou výživu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta