Freekstyle - GameCube

5030930031367

5030930031367

Použité

8 Položek skladem

14 dnů

292 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Freekstyle - GameCube Bazar

Popis

Freekstyle od EA SPORTS BIG je nejnebezpečnějším motokrosem v okolí. Freekstyle se odváží, abyste využili sílu svého motocyklu, zatímco vytahujete nemocné kousky v šílené, nad vrcholovými světy.

Obraz létával drsným terénem s masivními skoky rychlostí více než 70 mph, zasáhl 40 'skok na římsu 200' útesu a vytáhl záchyt na sedadlo Superman, zábal Saran a 360 předtím, než přistanete. Neúplné kousky způsobí, že jezdec zhroutí a ztratí drahocenný čas a body.

Nejde jen o to, aby jste přišli první. Není to nejrychlejší. S EA SPORTS BIG Freekstyle je to všechno o tom, že se nebojíte. Podívejte se dobře na ty šafy, na které soutěžíte. Jděte na hlavu a zjistěte, zda máte co nejvíce jet s nejlepším.

Unikátní obsazení postavy zahrnuje z freestyle motokrosového světa Mad Mike Jones, Metz a Deegan. Dokonce i bývalá slečna Supercrossová a televizní hostitel Leeann Tweeden se usadí, že se změní na škoda.

Klíčové vlastnosti Vyberte si z libovolného z osmi různých jezdců s jejich jedinečným postojem a stylem, včetně freestyle senzací Mike Metzger, vůdce Metal Mulissha, Brian Deegan, Stefy Bau, Clifford "Havajský" Flyin "Adpptante, Jessica Patterson a Greg ' Albertyn. Každá postava má svou vlastní jedinečnou osobnost, jízdní kola a oblečení. Devět různých závodů bude vyzvat jezdce k tomu, aby se na nejdůležitějších freestyle terénech na kolech, jako je Rocket Garden, Crash Pad II, Monumental Motoplex a konečný velký letecký kurz Big Sky. Skryté cesty a zkratky vyzývají hráče a přinášejí vzrušení, zatímco speciální svety Freekstyle umožní hráčům vzít si kola tam, kde mají odvahu jít. Více než 80 triků, které lze vybojovat nebo kombinovat pro bonusové body a podporu patří: McMetz, zábal Saran, superman sedátko, role, helikoptéra a 360, abychom jmenovali jen několik. Úplně nový scoringový systém bude vyzývat i nejnebezpečnějšího démona, který by mohl držet Lazy Boy ještě jednu vteřinu. Bohatě podrobné prostředí je inspirováno sporty a zahrnuje životní styl extrémního motokrosu. Jsou překážky a omezení licencovaných skladeb a míst. Podívejte se na EA Sports BIG světy Freekstyle. Herní režimy zahrnují Circuit, Race a Freestyle a Freeride. Režim závodu zahrnuje akci s děleným plátnem hlavy a 2 hlavy. Vyvrcholí emocionálně nabitým zvukovým doprovodem, který přinese odvážné ďábel v každém, kdo zvedne ovládání.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta