Freekstyle - GameCube

5030930031367

5030930031367

Použité

Není skladem


340 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Freekstyle - GameCube Bazar

Popis

Freekstyle od EA SPORTS BIG je nejnebezpečnějším motokrosem v okolí. Freekstyle se odváží, abyste využili sílu svého motocyklu, zatímco vytahujete nemocné kousky v šílené, nad vrcholovými světy.

Obraz létával drsným terénem s masivními skoky rychlostí více než 70 mph, zasáhl 40 'skok na římsu 200' útesu a vytáhl záchyt na sedadlo Superman, zábal Saran a 360 předtím, než přistanete. Neúplné kousky způsobí, že jezdec zhroutí a ztratí drahocenný čas a body.

Nejde jen o to, aby jste přišli první. Není to nejrychlejší. S EA SPORTS BIG Freekstyle je to všechno o tom, že se nebojíte. Podívejte se dobře na ty šafy, na které soutěžíte. Jděte na hlavu a zjistěte, zda máte co nejvíce jet s nejlepším.

Unikátní obsazení postavy zahrnuje z freestyle motokrosového světa Mad Mike Jones, Metz a Deegan. Dokonce i bývalá slečna Supercrossová a televizní hostitel Leeann Tweeden se usadí, že se změní na škoda.

Klíčové vlastnosti Vyberte si z libovolného z osmi různých jezdců s jejich jedinečným postojem a stylem, včetně freestyle senzací Mike Metzger, vůdce Metal Mulissha, Brian Deegan, Stefy Bau, Clifford "Havajský" Flyin "Adpptante, Jessica Patterson a Greg ' Albertyn. Každá postava má svou vlastní jedinečnou osobnost, jízdní kola a oblečení. Devět různých závodů bude vyzvat jezdce k tomu, aby se na nejdůležitějších freestyle terénech na kolech, jako je Rocket Garden, Crash Pad II, Monumental Motoplex a konečný velký letecký kurz Big Sky. Skryté cesty a zkratky vyzývají hráče a přinášejí vzrušení, zatímco speciální svety Freekstyle umožní hráčům vzít si kola tam, kde mají odvahu jít. Více než 80 triků, které lze vybojovat nebo kombinovat pro bonusové body a podporu patří: McMetz, zábal Saran, superman sedátko, role, helikoptéra a 360, abychom jmenovali jen několik. Úplně nový scoringový systém bude vyzývat i nejnebezpečnějšího démona, který by mohl držet Lazy Boy ještě jednu vteřinu. Bohatě podrobné prostředí je inspirováno sporty a zahrnuje životní styl extrémního motokrosu. Jsou překážky a omezení licencovaných skladeb a míst. Podívejte se na EA Sports BIG světy Freekstyle. Herní režimy zahrnují Circuit, Race a Freestyle a Freeride. Režim závodu zahrnuje akci s děleným plátnem hlavy a 2 hlavy. Vyvrcholí emocionálně nabitým zvukovým doprovodem, který přinese odvážné ďábel v každém, kdo zvedne ovládání.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta