F1 2002 - GameCube

5030930031145

5030930031145

Použité

13 Položek skladem

14 dnů

219 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


F1 2002 - GameCube Bazar

Popis

Každoroční mistrovství světa ve formule 1 opojuje celosvětové publikum miliardy, s koktejlem rychlosti, vzrušení, kouzla a rivality. S vynikajícími pravomocemi světového závodění, které se na roštu dostanou, bude závod na titul v roce 2002 horko zastáncem. EA SPORTS F1 2002 přivádí tento svět k životu a dodává jej závodnímu fanoušci s technicky pokročilým a vizuálně úžasným zážitkem Formule One

Vydejte své dovednosti v jízdě do testu v první hře, abyste získali novou sezónu v roce 2002 v Formulace 1, protože jste se objevili v reálné sezoně. Nejlepší jezdci na světě pilotují nejsevernější závodní stroje na světě, s high-tech, vysoce intenzivní panáčem, který by mohl pocházet pouze od společnosti EA SPORTSTM. Vydejte se na cestu dopředu a vychutnejte si každou srdeční chvíli, když bojujete o každý centimetr dráhy proti superstarem sportu. Vyberte si závod v automobilu šampióna nebo se vyzkoušejte tím, že vezmete kolo pro nadcházející tým - prostě se ujistěte, že máte to, co je potřeba, protože vaši soupeři řídí stejně tvrdě jako vy. Vezměte kolo ve F1 2002 a zaujměte na Mistrovství světa ve fotbale 2002.

Klíčové vlastnosti Akční a intenzivní vzorec Jedinečná přesnost, rozlišení, detaily, výkon a rychlost přinášejí zkušenost F1 jako nikdo jiný. Beat the Best je nejlepší špičkový AI znamená, že vaši soupeři jsou rychlí, odvážní a inteligentní - a chtějí vyhrát stejně špatně jako vy. Více závodních zážitků Skočte do kokpitu pro vysokou akci, vysoko dramatické bitvy v rychlém závodě nebo přepněte na realitu hloubkové simulace. Autentická Formule 1 Atmosféra Rytí davy, jamkové posádky, gridové dívky, zastávky 22 lidí a skutečné efekty počasí - z jám na pódium, EA SPORTS přináší veškerou rychlost, vzrušení, kouzlo a soupeření závodů Formule 1.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta