Cel Damage - GameCube

5030930030346

5030930030346

Použité

8 Položek skladem

14 dnů

365 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Cel Damage - GameCube Bazar

Popis

Zadejte vesmír, kde "toony ovládají cestu v Cel Damage. Tento zběsilý bojový bojový titul se dostává do násilného a šíleného světa karikatura fyziky, aby představil bojový boj se zábavným novým kroucením.

Hráči si vezmou velení libovolného ze šesti hlavních postav, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný stroj destrukce karikatury, a vstoupí do bitvy ve více než 10 úrovních na základě čtyř různých témat karikatur. 36 různých zbraňových vylepšení zajistí, že akce se nikdy nezastaví, zatímco "hostující hvězdy" a jejich unlockable auta zvýší počet hratelných postav na 10.

Bitvy se odehrávají ve světě řízených "toons", ve stylu od Fowl Mouth, staré černobílé kreslené kachny z třicátých let, do anime-style manga dívky jménem Skully a hrubého, hrubého, hrubého " toon s názvem Sinder. Vzhledem k tomu, že "toony neumírají, hráči budou moci vysledovat více" zabíjení "s power-ups, jako je Ax (obří sekačka připojená k přední části vozu) a Shrink Ray (který klesá na cíl 25% původní velikosti). Každé téma obsahuje více gag a spouštěné pasti, jako jsou obrovské Venus flytraps v džungli a UFO útoky ve vesmíru.

Režimy her zahrnují klasický scénář deathmatch a scénář zachycení příznaků, ve kterém se vlajky sami sebe aktivně snaží vyhnout se zachycení. K dispozici je také závodní bitva. Každá tematická oblast bude obsahovat "hostující hvězdu", jejíž vůz se stává hratelným, jakmile ho hráč porazí. Celé poškození obsahuje hostující hvězdy, od hraběte Dracula v Transylvánii až po pouštní pád Angus.

Cel Damage vyzařuje zběsilý, celo-stínovaný karikaturní vzhled a používá nejmodernější karikaturní fyzikální motor, který modeluje "realistické" efekty a interaktivní prostředí. Hráči budou spolupracovat se spouštěnými gagy, provádět kousky a samozřejmě zabíjet své soupeře do strusky. Modely automobilů budou v reálném čase zkreslovat a reagovat na škody tím, že skutečně změní oko jejich rámce.

Klíčové rysy Frantický bojový boj ve vesmíru karikatury Přes 10 úrovní hrůzných akcí nastavených ve 4 různých tématech. 3 herní režimy: Smack Attack, Battle Race a Flag Rally. 6 hratelných postav, se 4 nezaměnitelnými hostujícími hvězdami - jedna hostující hvězda pro každé téma. 36 divokých zbraní, včetně obřích os, přenosných děr, smršťovacích paprsků, paličků, kulometů a dalších. Stylový a rychlý cel-stínování a karikatura-fyzikální motor dává vzhled a pocit z hraní animované epizody. Znaky animačních stylů odrážejí jejich pozadí; film noir kachna z 30. let je černobílý, zatímco perky, chaos milující "tank dívka" je kreslený anime-styl.

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta