Cel Damage - GameCube

5030930030346

5030930030346

Použité

Není skladem


309 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Cel Damage - GameCube Bazar

Popis

Zadejte vesmír, kde "toony ovládají cestu v Cel Damage. Tento zběsilý bojový bojový titul se dostává do násilného a šíleného světa karikatura fyziky, aby představil bojový boj se zábavným novým kroucením.

Hráči si vezmou velení libovolného ze šesti hlavních postav, z nichž každý má svůj vlastní jedinečný stroj destrukce karikatury, a vstoupí do bitvy ve více než 10 úrovních na základě čtyř různých témat karikatur. 36 různých zbraňových vylepšení zajistí, že akce se nikdy nezastaví, zatímco "hostující hvězdy" a jejich unlockable auta zvýší počet hratelných postav na 10.

Bitvy se odehrávají ve světě řízených "toons", ve stylu od Fowl Mouth, staré černobílé kreslené kachny z třicátých let, do anime-style manga dívky jménem Skully a hrubého, hrubého, hrubého " toon s názvem Sinder. Vzhledem k tomu, že "toony neumírají, hráči budou moci vysledovat více" zabíjení "s power-ups, jako je Ax (obří sekačka připojená k přední části vozu) a Shrink Ray (který klesá na cíl 25% původní velikosti). Každé téma obsahuje více gag a spouštěné pasti, jako jsou obrovské Venus flytraps v džungli a UFO útoky ve vesmíru.

Režimy her zahrnují klasický scénář deathmatch a scénář zachycení příznaků, ve kterém se vlajky sami sebe aktivně snaží vyhnout se zachycení. K dispozici je také závodní bitva. Každá tematická oblast bude obsahovat "hostující hvězdu", jejíž vůz se stává hratelným, jakmile ho hráč porazí. Celé poškození obsahuje hostující hvězdy, od hraběte Dracula v Transylvánii až po pouštní pád Angus.

Cel Damage vyzařuje zběsilý, celo-stínovaný karikaturní vzhled a používá nejmodernější karikaturní fyzikální motor, který modeluje "realistické" efekty a interaktivní prostředí. Hráči budou spolupracovat se spouštěnými gagy, provádět kousky a samozřejmě zabíjet své soupeře do strusky. Modely automobilů budou v reálném čase zkreslovat a reagovat na škody tím, že skutečně změní oko jejich rámce.

Klíčové rysy Frantický bojový boj ve vesmíru karikatury Přes 10 úrovní hrůzných akcí nastavených ve 4 různých tématech. 3 herní režimy: Smack Attack, Battle Race a Flag Rally. 6 hratelných postav, se 4 nezaměnitelnými hostujícími hvězdami - jedna hostující hvězda pro každé téma. 36 divokých zbraní, včetně obřích os, přenosných děr, smršťovacích paprsků, paličků, kulometů a dalších. Stylový a rychlý cel-stínování a karikatura-fyzikální motor dává vzhled a pocit z hraní animované epizody. Znaky animačních stylů odrážejí jejich pozadí; film noir kachna z 30. let je černobílý, zatímco perky, chaos milující "tank dívka" je kreslený anime-styl.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta