SSX Tricky - GameCube

5030930027865

5030930027865

Použité

Není skladem


580 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


SSX Tricky - GameCube Bazar

Popis

Představte si, že se o rok později vrátíte do světa SSX. Věci na okruhu SSX World se hodně změnily za jeden rok. Mnoho z místních domů vypadá dobře, ale návrháři kurzu vypálili půlnocový olej během mimosezónní sezóny a vytvořili tak všechny nové a šílené triky, které umožňují, aby jezdecké závody v populárním režimu "Showoff" (trik). Navíc sledovaní guruové vložili spoustu nových cest a zkratek, stejně jako dvě zcela nové zastávky na SSX World Circuit. Nové skladby, prostředí a konfigurace umožňují jezdcům vyčerpat svůj trik repertoár a představit sortiment nových triků "Uber", které se zobrazí na jedinečných kurzech Showoff (trik) i na okruhu.

Klíčové vlastnosti Nové "3D" přední DVD, stejně jako exkluzivní zákulisí a "tvorba" záběrů z hlasových nahrávek mimo horskou interakci mezi jezdci. Všechny nové kurzy "Garibaldi" a "Valdez". Garibaldi, který se nachází v britské Kolumbii v Kanadě, se objeví jako okamžitě zábavný "velký vzduch" první kurz, ale ve skutečnosti má ještě větší schopnost přehrávání než kterýkoli z kurzů původního SSX. Umístěný v divočině na Aljašce, Valdez nabízí téměř svislé části sněhu, které spojují množství obrovských útesů na to, co slibuje, že je nejhorší, "okraj vašeho" kurzu. Postavy přicházejí do života! Celebrity hlas talentu pro jezdce včetně slavných hlasů Grammy vítěze Macy Gray, Lucy Lui (Charlies Angels, Ally McBeal), a David Arquette (připravený k Rumble, Scream), mimo jiné. Rozsáhlé obličejové animace a digitální deníky pro každého jezdce na World Circuit, stejně jako podrobné informace o pozadí každého z nich. Jezdci přinášejí svůj postoj a styl jízdy na stůl a hrají klíčovou roli v okruhu. Šest všech nových závodníků, stejně jako šest z osmi závodníků SSX, tvoří okruh. Dvě z hvězd SSX (Jurgen a Hiro) sedí v nadcházející sezoně kvůli vážným zraněním trvajícím mimo sezónu (detaily, které je třeba sledovat v hře). Nové triky "Uber" přinesou vzdušné triky na další úroveň. Unikátní Showoff (trik) verze devíti kurzů na World Circuit. Vylepšený konkurenční jezdec AI zpřísnil každou závod a neudělal nic "jisté". Fyzika jezdce druhé generace, která poskytuje uživatelské ovládání "na vzduchu" a "na sněhu". 60 snímků za sekundu pro všechny režimy celé obrazovky. Zobrazuje se také v úžasném širokoúhlém režimu. Podporuje zvukový systém Dolby Digital 5.1. Skvělé herní beaty poskytované novými verzemi a exkluzivními mixy od špičkového světa elektronických breaků a beatů řezaných takovými otáčivými DJ všemi hvězdami jako Mix Master Mike (Beastie Boys), Aphrodite, Plump DJ a další. Čerstvý in-game soundtrack poskytuje interaktivní a inteligentní společník hratelnosti. Hudba a zvukové efekty jsou do hry vtaženy, aby vytvořily více emocionální momenty před, během a po jejich vzniku.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta