Over The Hedge - GameCube

5030917034817

Použité

Není skladem


437 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Over The Hedge - GameCube Bazar

Popis

Na základě Dreamworks animovaného filmu stejného jména, Over the Hedge pro Nintendo GameCube vezme hráče na zcela novou adventní sadu po filmech. Hráči přebírají role RJ, Verna, Hammyho a Stelly, kteří přeměňují příměstské čtvrti na vlastní osobní hřiště plné pasti a nebezpečných překážek. Ve snaze osvobodit zachycené přátele a zbavit lidi svého milovaného jídla, hráči zvládnou zvláštní pohyby každé postavy a naučí se, jak je využívat ve svůj prospěch. Zvláštní pohyby, které hrají hráči, zahrnují: "golfovou baráž" RJ, Verneho "spinning shell útok", Hammyho "Hammyho čas", který mu umožňuje okamžitě překonat nepřátele a "smrad" Stelly skunk. Jak hráči postupují, mohou získat nové schopnosti, které umožňují každému zvířeti provést speciální kombo útoky. Chcete-li pomoci hráči po celou dobu hry, je zde mnoho skrytých nástrojů a různých zbraní, které můžete sbírat. Hra nabízí 30 úrovní plných misí, ve kterých mohou hráči přepínat mezi dvěma postavami najednou. Případně vyberte režim pro více hráčů, kde je možné spojit své síly s přítelem, kde mohou hráči pokračovat v kooperačních questích pro více hráčů, aby mohli naplnit svůj vůz potravinami - prolomením uzavřených oken, oplocenými dvory a domy chráněnými laserem , provádět konečný loupež ke svobodným zajatým přátelům. V interakci se všemi postavami z filmu a různými postavami, které jsou k dispozici pouze ve hře, se dobrodružství odehrává ve více než 10 nových místech, které nejsou ve filmu uvedeny, včetně laboratoře vyhlazovačky, kanalizace a divokého západu zábavní park. Jako bonus mohou být odemknuty mini-hry jako "Golf Cart Derby", "RC (radio-controlled) Car Racing" a "Suburban Mini Golf". Dokončení těchto mini-her vyhrává různé energetické občerstvení, silnější zbraně a další užitečné předměty, které pomohou na cestě.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta