X Men Legends 2 - GameCube

5030917031748

Použité

Není skladem


679 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


X Men Legends 2 - GameCube Bazar

Popis

Chcete-li porazit největší zlo, spojují se X-Men s největším nepřítelem.

X-Men Legends II: Vzestup Apokalypsy - pokračování nejprodávanější hry X-Men vůbec - představuje epický příběh neklidné aliance mezi X-Men a nenáviděným Bratrstvím v boji o získání Země z apokalypsy. Působivé vylepšení herního systému zahrnují více než dvojnásobné schopnosti velmocí a přizpůsobení, debut několika nových hratelných postav, více než 100 různých druhů nepřátel a úžasné množství exotických i reálných prostředí - od chrámu Madri do Egypta. Pro fanoušky loajální nebo nové, X-Men Legends II: Rise of Apocalypse přináší větší, hlubší a epické akční / RPG zážitek.

Funkce:

Od nenáviděných nepřátel k jednotné síle
Zažijte úžasnou ságu X-Men a soupeřů bratrství spojených společným nepřítelem. Vytvořte, přizpůsobujte a ovládněte trestaný tým čtyř silných mutantů a vyberte si z 16 hratelných znaků - mnoho z nich je možné hrát poprvé. Vyberte si z vašich oblíbených postav X-Men - včetně Wolverine, Bishop, Cyclops, Nightcrawler a Storm - a Mutanty bratrstva - například Magneto, Toad a Juggernaut. Okamžitě přepínat mezi členy týmu v polovině boje, abyste plně využili svých jedinečných schopností. Spojte své síly s ještě více modrými útoky. Unikátní superpohony a možnosti přizpůsobení
Každá ze 16 hratelných postav má na vašem velení 10 velmocí superpohonů, včetně úžasných bojů, útoků v bombu nebo útoků a devastujících extrémních sil. Okamžitě aktualizujte a přizpůsobujte levely a síly vašich postav na dosah ruky jediným stisknutím tlačítka, abyste nikdy nemuseli opustit akci. Posílejte svou postavu velkým množstvím zcela unikátních položek vybavení. Přepněte kostýmy mezi Ultimate, úžasné a jiné styly. Upgradujte atributy jako Strike, Ability a Focus. Intenzivní online a offline akce pro více hráčů
X-Men Legends II: Multiplayer online hry Rise of Apocalypse umožňuje až 4 hráči zapojit se do vzrušujícího režimu kooperace založeného na příbězích a vychutnat si exkluzivní online obsah. Jak online, tak i tradiční offline režimy pro více hráčů jsou dynamické splynutí, které svým přátelům umožní kdykoli proniknout do akce. 6 multiplayerových režimů potýkání nabízejí hlava "proti" akci, bitev proti nepřátelům a další. Otevřený dej a možnosti
Ponořte se do nového, flexibilního děje s překrásnou hratelností a divadelní kvalitou FMV, kterou vytvořila nominace na Oscara Blur Studios. Využijte více než 70 volných roamingových zón k přeskupení, zahájení nových misí, dokončení nedokončených misí, shromažďování informací a zásob na vybavení. Vytvořte si kreativitu pomocí svých super výkonů, abyste vyřešili náročné hádanky. Pokaždé, když otočíte roh, neočekávané překvapení vás udrží na hraně. Navíc nová nastavení obtížnosti umožňují hrát na vaší úrovni dovedností. Jak se vylepšujete, přehodnoťte úrovně pomocí tvrdších nastavení obtížnosti pro zvýšení replayability. Úžasné množství nepřátel a prostředí
Demolovat více než 100 různých druhů nepřátel, od hordů Apocalypseových stoupenců až po Lady Deathstrike a Apocalypse's 4 Horsemen. Plně likvidovatelné lokality jsou mnohem expanzní, vyžadují ještě větší průzkum a obsahují mnoho skrytých předmětů, které je třeba odhalit. Navštivte X-Men lokality, jako je zařízení Weapon X a Infinite Factory plus zajímavé místa po celém světě, jako je Egypt a jižní pól. Všude kam jdete, objevte skryté vybavení a cesty.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta