Ultimate Spider-Man - GameCube

5030917031700

5030917031700

Použité

10 Položek skladem

14 dnů

541 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka6 Měsíců


Ultimate Spider-Man - GameCube Bazar

Popis

Hrát na obou stranách jako Ultimate Spider-Man umožňuje hráčům převzít roli superhrdinu Spider-Man a super zlíci Venom v nejrevolučnějším Spider-Man zážitku vůbec! Vymalované a ilustrované slavnými tvůrci komiksů Brianem Michaelem Bendisem a Markem Bagleym, hra se zvedá přímo tam, kde se příběh zastavil. Ponořte se do ponořujícího dobrodružství, jakmile zažijete živou komiksovou knihu ilustrovanou technologií 3D Comic Inking Technology, která doslova přivádí komiks do života v každém akčním balíku.

Rozsáhlé, free-roamingové prostředí hry přináší hluboké dobrodružství s řadou náročných misí, různorodých herních her a zdokonaleného bojového systému, který umožňuje hráčům čelit největšímu počtu postav z vesmíru Spider-Man, který kdy byl sestaven v jednom videu hra.

Dva odlišné bojové systémy umožňují hráčům porazit nepřátele jinak, pomocí kapaliny Spider-Man, akrobatických pohybů nebo hrubou silou Venomu.

Funkce:

Zažijte živou komiksovou knihu s inovativní technologií 3D Comic Inking Unikátní animované komiksové panely přesouvají příběh podél pohybu přes detailní prostředí a cítit nebezpečí z několika pohledů Rozšířené prostředí s volným roamingem zahrnuje přidání bojového systému Queens Enhanced umožňuje hráči používat prostředí vytahovat vzrušující nové pohyby Příběh a ilustrace Briana Michaela Bendise a Marka Bagleyho, síly za sérií komediálních knih Ultimate Spider-Man

Komentáře

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta