True Crime - New York City (18) - GameCube

5030917031502

5030917031502

Použité

Není skladem


496 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


True Crime - New York City - GameCube Bazar

Popis

První pravá kriminalita, umístěná v LA, se lišila od ostatních rozlehlých, volných roamingových, drsných městských dobrodružných her v tom, že hráči poskytla příležitost zůstat na pravé straně zákona, hraje si jako bojovný umělec vycvičený maverický policajt. V pokračování True Crime: New York City, společnost Activision se pokoušela dát vám to nejlepší z obou světů. Hrdina je Marcus Reed, který vyrůstal na ulicích NYC, syn jednoho z nejznámějších zločinců města. Žijící rozpuštěný život jako "gangbanger" může znít jako legrace, dokud se neučíte, že v Americe, to neznamená, že bychom se zapojili do zlobivých orgií - znamená to, že se člověk pohybuje kolem natáčení lidí jen pro zábavu. Marcus se zdálo, že se buď vypálí, nebo zdědí zločinecké zločinné zločinné zločince a stane se zkroucenou hlavicí. Ale po vraždě otce a pokusu o jeho vlastní život si uvědomuje, že násilí neznamená alespoň nelegální násilí. Marcus se setká s NYPD policistou Terrym Higginsem, který ho naučí, když se obrátí a vyrazí na kariéru policisty. Jeho nový život je však rozbitý, když je Higgins zavražděn, a Marcus přísahá, že mu pomstí, aby zjistil, která ze čtyř velkých gangů ve městě stojí za zabitím. První pravá kriminalita byla neuvěřitelně ambiciózní hra, a tohle se nijak neliší. Udělejte si cestu po Manhattanu, kde se dostanete do metra, do obchodů s oblečením a hudbou, návštěvy restaurací, taxi nebo jen jízdy. Jedná se o jednu z těch her, které vám přinášejí morální volby a můžete jít o svou práci, přestože se vám líbí, hrajete věci knihou nebo se stáváte úplatkem, vydíráním, násilným a špatným policajtem. Použijte standardní policejní střelné zbraně nebo kupte těžší věci na černém trhu. Říďte výkonné automobily, jeďte na superbiky a sledujte, jak město samo o sobě odráží vaši duši - hrát si knihu a bojovat proti zločinu a chodit do čistého, šťastného New Yorku nebo sledovat, jak se místo rozpadá kolem vás, když se přiblížíte k temné straně . Další akce simulace pro fanoušky originálu.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta