Call Of Duty 2 - Big Red One - GameCube

5030917030772

5030917030772

Použité

1 Položka u dodavatele

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

510 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Call Of Duty 2 - Big Red One - GameCube Bazar

Popis

Přiznáváme, že někdy je obtížné sledovat všechny střílečky druhé světové války. Ale Call of Duty byla docela vystupující úsilí, FPS, který byl oba arcadey a atmosférický, se strukturou, která se vyhýbala vám jeden hráč, aby ovládal celou hru ve prospěch řady protagonistů hrát jako: americký výsadkář, královské námořní komando a ruský tankový velitel. Kdybyste byl v té době fanouškem, v roce 2003, budete vědět, že byla vyhlazena oceněním hry roku. Minulý týden byl propuštěn Call of Duty 2, nabízející více stejných akcí pro divadelní hry a umožňující hrát různě jako ruský tankový vrah, velitel tanku v pouštních krysách nebo Ranger na plážích v Normandii. V úžasné kravatě vydavatele Activision je vydání pokračování Infinity Ward doprovázeno tímto úsilím od Treyarcha, který obdrží čest vyznamenání Call of Duty Medal. V této verzi se však nenachází žádná charakteristika. Spíše naopak, když se staneš zběsile partizánským členem legendární americké divize The Big Red One, která vyšla z války jako nejvíce zdobená americká armádní divize všech dob. Vytvoření vazby se svým družstvem, jak budete řídit rukavice z evropského operačního divadla, bojovat přes severní Afriku, Itálii, Belgii a Francii. Chaotické a děsivé bojové scény jsou pozadí pro zapojení skupinových akcí, protože vaši soudruzi reagují na sofistikované chování, co se děje kolem vás. Stejně jako v sesterském titule, váš týmový systém vás důvěrně spojí s vojáky bojujícími na vaší straně a oni vám dávají pokrývku ohně, oblékají se a dokonce odvádějí nepřátele od toho, co máte v plánu. Budou vás také upozorňovat na nebezpečí kolem vás a dávají vám varování před přiblížením nepřátel a příchozího ohně. Vítaný přírůstek rostoucího odkazu CoD.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta