Shrek Super Slam - GameCube

5030917029486

5030917029486

Použité

Není skladem


593 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Shrek Super Slam - GameCube Bazar

Popis

Shrek nepotřebuje představu. Po dvou mimořádně úspěšných celovečerních filmových výpravách, vytvořených v Dreamworks, je Mike Myers vyhlášený pohádkový trol, který je známý pro každého, kdo pochází ze starého muže do Anglie. Vzhledem k povaze našeho zeleného koženého hrdiny v oblasti CGI byly inkasní videohry ještě nevyhnutelnější než u vašeho průměrného trháku. Ale poněkud perfektní shromáždění, které následovalo, nebylo na vkus mnoha lidí. Vzhledem k tomu, že síla IP spočívá především v zábavných postupech, tato nová porce od společnosti Activision vypadá jako lepší sázka. Titul je Shrek Superslam, což naznačuje, že je to buď bojový nebo rugbyový titul, a můžeme hlásit, že vyvrací nejoblíbenější blátivou hru všemohých bloků a severu ve prospěch potěšení karikaturního pugilismu. A zde je zde velká nabídka. Až čtyři hráči se mohou připojit, což znamená, že všichni, kromě největších rodin, mohou získat něco, aby všechny děti obsadily. Jak je módní v těchto dnech, dostanete zničitelné prostředí, kde můžete házet soupeře přes zdi a okna. A tam je ne méně než 16 z těchto arény hurl navzájem v okolí, přičemž ve všech vašich oblíbených umístění z filmů. Neméně štědré je zahrnutí 20 postav z filmu, z nichž každý je vybaven vlastními jedinečnými pohyby a speciálními pohyby. Dostanete to samého sebevědomého Šreka, jeho obchodní značka "Zelená bouře" super. A úchvatný muž, Antonio Banderas - vyrazil Puss in Boots, dostává Cute Attack, takže oponentům není schopen dělat nic víc, než coo adorningly a pat hlavy. Také se objevují vzrušující, nepotlačitelný Donkey, nezapomenutelný hlas od Eddie Murphyho a darebný princ (ne tak) okouzlující. Vypadá jako ideální zásobní náplň pro fanoušky Shreku.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta