X-Men Legends II: Rise Of Apocalypse - GameCube

5030917029400

5030917029400

Použité

Není skladem


519 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


X-Men Legends II: Rise Of Apocalypse - GameCube Bazar

Popis

Poslední hra Activision X-Men Legends byla nejprodávanější videohra X-Men všech dob. Členové X-Men jsou spousta lidských superhrdinů (ne naši, nejvíce se nám líbí Spidey) a nyní se vracejí k videohrám v X-Men Legends II: Rise of Apocalypse. Hra hraje nejzajímavější čas v mutantní historii. Diabolská apokalypsa se dostala do tajného proroctví, které vypadá jako klíč k světové nadvládě. Jediná volba pro mocné X-Men - a pro celou planetu Zemi - je udělat nemyslitelné a spojit síly s jejich smrtelnými nepřáteli, Bratrstvím. Ano, bratrství! Darebáci jako odporní jako Magneto, Toad a Nightcrawler musí bojovat s ramenem na ramena s Cyclops, Wolverine, Rogue a Jean Gray. Existuje šestnáct znaků, z nichž si můžete vybrat z tohoto nepravděpodobného aliancí. Ale budete potřebovat veškerou pomoc, kterou můžete získat proti Apocalypse s jeho neuvěřitelně mocným, byť často trošku temným týmem zlých pomocníků, včetně Omega Red, Mr. Sinister, Archangel a Sauron. Jméno hry je také přizpůsobení. Každý superhrdina (nebo darebák) má 10 standardních superpohonů. K tomu můžete přidat více přizpůsobených speciálních schopností a bohatého vybavení, které najdete rozmazané o hře na obrovské úrovně. Pokud vaše oblečení vypadá trošku "minulou sezónu", máte na výběr z jiných, aby se změnilo, takže se můžete ujistit, že se vždy tváříte super-čerstvé. Bitva vás přivede kolem ohroženého světa, s rozmanitými místy jako jižní pól a Egypt, a tam je masivní 70 volných roamingových prostředí prozkoumat. Děj je flexibilní a otevřený, a opravdu je na vás, abyste vyřešili mnoho hádanek hry, abyste zajistili, že Apocalypse a více než 100 doprovodných různých typů nepřátel jsou poraženi. Neuvěřitelně flexibilní režim pro více hráčů znamená, že se vaši přátelé mohou kdykoli dostat a bojovat s vámi. Existuje také online režim, který nabízí mnoho různých variant hry. Kohoutek plný znaků, s obrovským prostředím, proměnlivým příběhem a mnoha možnostmi, do tohoto titulu bylo hodně práce. Pokud jste fanouškem X-Men, je to absolutní nutnost.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta