Fantastic 4 - GameCube

5030917028335

5030917028335

Použité

4 Položek skladem

14 dnů

247 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka6 Měsíců


Fantastic 4 - GameCube Bazar

Popis

Vytvořil v roce 1961 Stan Lee a Jack Kirby, Fantastická čtyřka byla komikem, který opravdu dělal jméno Marvel Comics, před tím, než Spider-man, Hulk nebo X-Men existovali. Vyvinutý v reakci na DC Justice League, vyprávěl příběh o čtyřech astronautů, kteří byli během rané části vesmírné plavby vystaveni obrovské radiaci. Mohli byste očekávat, že taková nehoda způsobí, že nešťastný kvartet zemře, nebo se velmi zhorší a pak zemře, nebo, a to je jen vnější šance, ochladit se a pak se pomalu trochu lépe. Ale ne, Reed Richards, Ben Grimm, Sue a Johnny Storm našli při svém nouzovém návratu na zem, že vyvinuli mimořádné pravomoci. Reed Richards se stal panem Fantastic, s pružnými rukama a nohama. Sourozenci Storm se změnili v Neviditelnou ženu a lidskou pochodeň a Ben Grimm, stíhací eso druhé světové války a pilota řemesla, se transmogrifikovali do ohavného, ​​ale neuvěřitelně silného Věc. Tato úctačná franšíza je nyní propuštěna jako celovečerní film, po němž se její soumrační marže, Spiderman, Hulk a X-muži, již vytratili. A pokud existuje jeden druh akčního filmu, který můžete zaručit, bude doprovázen výbuchem zboží, je to komiksová adaptace. Zboží, samozřejmě, obsahuje videohry a je to vydavatel Spider-man Activision, který tentokrát dělá toto ocenění. Převzít kontrolu nad všemi čtyřmi postavami a vydat se, aby se zbavil strašně znetvořeného zlověstného doktora Dooma, alter ego Victora Von Dooma, který se po svém podivném a zakázaném pokusu o výhru odsoudí k zlému životu mimo společnost. Umístění a postavy jsou nakresleny přímo z filmu a hlasový talent pro hru zajišťují stejní herci. Vyřešte hádanky a bojujte proti nepřátelům pomocí silných členů vašeho týmu: Použijte Mr. Fantastic elastické končetiny nebo využijte svého neuvěřitelného mozku, abyste se dostali do počítačových systémů, překonali bezpečnostní systémy a využili znalosti k léčení vašich spoluhráčů. Použijte hrubou věc Thinga k rozbíjení stěn a hromadí těžké předměty. Použijte neviditelnost Sue Stormu pro stealth nebo se vznášet plamenem z prstů jako Lidská pochodeň. Výměna mezi členy čtyř dynamických hře nebo hrát v kooperacním režimu vám hra Fantastic Four slibuje, že vám přinese interaktivní zážitek, který film připomíná.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení.Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný.Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta