X-Men Legends - GameCube

5030917025860

5030917025860

Použité

Není skladem


440 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


X-Men Legends - GameCube Bazar

Popis

Exkluzivní Activision ve světě interaktivní zábavy, série videohier X-Men, je vždy vítána nadšenými fanoušky a většinou čtenářů komiksů. Zřídka proběhne rok, aniž by se objevily nějaké související nabídky, které by narazily do obchodních regálů a rok 2004 se nezmění, díky poněkud očekávanému týmovému RPG, vhodně pojmenovaným X-Men Legends. Hra s asi 15 hratelnými X-Meny, Legends vidí, že hráči ovládají skupinu čtyř Xavierových nejlepších, neboť se snaží vytrhnout další zlé plány od archenemy Magneto, tentokrát vyhrožovat zotročením lidské rasy na celou věčnost. Je to příběh typický pro každou nabídku Marvel, ale je to určitě v souladu s seriálem komiksů a je posílen karikaturou vizuálním stylem, který skutečně pomáhá dělat dobrodružství trochu více autentické. Když se dostanete do hry, budou hráči ovládat tým čtyř X-mužů - ať už sami s pomocí počítače nebo s pomocí až tří přátel - jak procházejí řadou vyčerpávajících "dungeonů", které musí být dokončen v pořadí před dosažením vrcholu v oblasti Magneto. Dungeony zde jsou v podstatě řada mapovaných místností, ve kterých leží jakýkoli počet nepřátel a hádanek. Porazte nepřítele a můžete se přesunout, sbírat zkušenosti, jak jdete. Na první pohled je základní boj velmi jednoduchý, který zahrnuje řadu kopů a úderů. Ale jak se hráči lépe seznámí s mechanikem hry Legends, odhalí celou řadu kombinací a speciálních útoků. Odkrytí těchto skrytých kombo variant je polovina zábavy, protože odměňují hráče s dalšími zkušenostmi, které jim později pomohou zlepšit jejich schopnosti X-Men. Přestože se X-Men Legends odvolá především na příznivce komiksových postav Marvel, může se tato hra snadno hrát a užívat si všichni. A tak by to mělo být.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta