Shark Tale - GameCube

5030917025075

5030917025075

Použité

Není skladem


259 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Shark Tale - GameCube Bazar

Popis

Vzhledem k tomu, že se svět animovaných filmů nadále zvětšuje bláznivými překážkami, jako například Hledání Nema a Shreku, hra s herními průmyslovými licencemi má i herní licence. A díky rybí komedii Shark Tale připravené k lidské spotřebě, společnost Activision nám přinesla stejný název ekvivalentu videohry. V temných hloubkách oceánu se osud Reef City nachází v ploutve jedné malé ryby ... alespoň to je to, co místní obyvatelé podmořských vod jsou vedeni k tomu, aby věřili, a to díky malému jádru od protagonisty Oscara. Dobrodružství Shark Tale jednoduše následuje důsledky, které Oscar musí vydržet, když jeho lži ho dostanou do hlubokých potíží. A tak je Shark Tale oživena. Obtížná holubice jako určitý typ hry, Shark Tale je dobrodružství, které má mnoho prvků a přináší s ním velkou rozmanitost ve hře. Například začátek hry vidí Oscara plavat pro jeho, když jako žralok útoky. Zelená šipka ukazuje cestu k bezpečnosti - vše, co musíte udělat, je následovat. Následné mise jsou úplně jiný kotlík ryby a zahrnují taneční a závodní hrací styly. Nicméně platformový prvek dobrodružství je o něco podstatnější než ostatní, a ačkoli je hra opravdu vykreslena v plném 3D, tato část příběhu Shark Tale se hraje ve staré školní straně na rolovacím módě. Ve skutečnosti je to podobně jako Pandemonium a Crash Bandicoot v raných dobách 3D her. Úplně 25 misí Shark Tale jsou odvozeny od událostí, které se vyskytují v nabídce na velké obrazovce. V kombinaci s jednoduchým herním mechanikem je toto rybí dobrodružství velmi vhodné pro mladší hráče. Je tu skvělá komedie, intuitivní hratelnost a vizuální styl a prezentace, která je velmi věrná filmu Dreamwork na velké obrazovce.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta