Spider-Man 2 - GameCube

5030917023125

5030917023125

Použité

Není skladem


486 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Spider-Man 2 - GameCube Bazar

Popis

Všude populární ve videohrách, Marvel's Spider-Man má po mnoho let zdobené konzole, ale samozřejmě to nebylo až do úsvitu PlayStation a Saturn a spol., Že spandex oblečený superhrdina se narodil ve 3D. Spider-Man z roku 2002, založený na stejnojmenném filmu, byl kdysi nejúspěšnější nabídkou, ale všechny změny se změnily v pokračování filmu Sam Raimi ve filmu Spider-Man 2, další 3D akční hra společnosti Activision. Efektivně od začátku, vývojář Treyarch pohrával Spider-Man 2 z chyb a závad, které někdy sužovaly bezprostřední předchůdce seriálu, a to jak ve vizuálním smyslu, tak z hlediska hry. Spider-Man 2 opět vidí, že hráči přebírají kontrolu nad alter egem Petra Parkera, jak bojuje za příčinu dobrého opět, ale tentokrát se objevuje několik zásadních změn, z nichž nejdůležitější je, že se hraje ve volném roamingovém přístupu. Tam, kde byl předchozí výjezd Spider-Man lineární přesahující přesvědčení, Spider-Man 2 se přizpůsobí pocitu, který více připomíná Rockstar Grand Theft Auto. Pokud si to přejí, mohou hráči zapomenout na superhrdinové misie a místo toho si vybrali hrnčíře kolem virtuálního města Manhattanu, aby se seznámili s virtuálním New Yorkem. Je to hezká možnost mít, ale hráči, kteří chtějí projít dobrodružstvím, jsou pověřeni dokončením řady misí, aby dosáhli hlubších fází hry. Tito obvykle zahrnují klišé "ukončit policejní střílet-out" nebo "zachránit děvče v tísni" úkoly, ale jeho typické hry Spider-Man, že je naprosto příjemné. Dokončení těchto zásadních misí a řada vedlejších questů získá hráč Hero body, které pak mohou být použity k tomu, aby nakonec skončili. Dále jsou mise převážně venku, zbavují se klaustrofobní prostředí Spider-Man 2 a neohrabaná herní kamera. To je dobrá věc a dělá boj mnohem zábavnější. Boj se nezměnil a hráči se stále setkají s obvyklým množstvím bojů a šéfů bossů, ale tento aspekt může být jednodušší díky systému vyrovnávání, který spozoruje, že Spider-Man roste v síle a agilitě, porazí více nepřátel. Celkově je Spider-Man 2 obrovským zlepšením úspěšného předchůdce. Zahrajte si Spider-man 3.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta