Shrek 2 - GameCube

5030917022807

5030917022807

Použité

64 Položek skladem u dodavatele

14 dnů

430 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Shrek 2 - GameCube Bazar

Popis

Spolu s hracími místy, hračky, trička a Happy Meals je v těchto dnech téměř vždy podobně schválená videohra svázaná s dětským filmem. Shrek 2 se nijak neliší a funkce konzolových verzí byla poskytnuta developerovi Luxoflux a výsledkem je 3D akční plošinovka, plná obvyklého výběru průzkumu a řešení puzzle. Děj po celé hře se téměř podobá tomu filmu, se Shrekem a jeho nově nalezenou manželkou Fionou na výletě do Far, Far Away Land, aby navštívil in-laws. Jakmile se tam objeví problémy, vznikají kvůli tomu, že rodiče Fiony nejsou příliš šťastní, když zjistí, že jejich dcera se dostala na zločince. Shrek se pak nechal složitým úkolem získat jejich přijetí. Hra v celém Shreku 2 vidí, že převezmete kontrolu nejen z Shreku, ale z 10 jeho přátel, když prozkoumáte pohádkový svět filmu, vyjednáváte o obvyklém sortimentu ekologických rizik a bojujete proti nesčetným nepřátelům. Hra je rozdělena do různých kapitol a každá z nich vám představí řadu cílů a mini questů, z nichž každá vyžaduje častěji různé dovednosti vašeho různě kvalifikovaného doprovodu kontrolovatelných postav. Například, Shrek je velký chlapec, a proto je více než kompetentní, pokud jde o zvedání těžkých předmětů a otevírání velkých dveří. Osel je vybaven manévrem, který může porazit ploty, a Fiona dokáže vyndat spíše šikovný dojem Max Payne a dělat celou věc "bullet time". Během dobrodružství jste nepřetržitě doprovázeni dalšími třemi postavami, které vám pomohou při kontrole CPU automaticky napadat nepřátele. Nyní je to velmi užitečné, když hrajete sami, ale ještě lépe to také znamená, že až tři z vašich přátel mohou také zachytit ovládací podložku, převzít roli jednoho z náhradních postav a zapojit se do zábavy. Výsledkem toho je, že se můžete také těšit z družstevního zážitku a hrát si hru jako tým, každý člen splňuje své povinnosti a využívá své jedinečné schopnosti při řešení všech hádanek hry. Stejně jako film, odkud čerpá inspiraci, Shrek 2 je více zaměřen na mladší demografické hry. Bez ohledu na tuto skutečnost je to stále slušný plošinovka a, pokud nejste starší hráč a vybíravý z toho, co hrajete, rozhodně stojí za to podívat se.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta