True Crimes - Streets Of LA - GameCube

5030917020643

Použité

Není skladem


274 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


True Crimes - Streets Of LA - GameCube Bazar

Popis

Peklo bylo vypuštěno do města andělů nemilosrdnými gangy. Jedinou nadějí na obnovení pořádku je ex-policista bez kontroly, jehož nekonvenční metody ho nechávají odmítnuty policií a obávají se zločinců.

Řídit, bojovat a střílet cestu přes 240 čtverečních kilometrů LA a rozvětvovací děj, kde nikdy nebudete muset opakovat stejnou misi dvakrát.

Vyvinutý společností Luxoflux, tvůrci úspěšné řady Vigilante 8, hra kombinuje několik žánrů do jedné filmové akční hry. Projížďky na autách, přestřelky, nohy a boj proti sobě jsou všichni v denní práci, pokud jde o stažení davu. Více než 20 větvících misí a 100 dílčích misí vede hráče k desítkám možných cest a výsledků. Vypuknutí loupeže by mohlo přivolat hráčky k budoucímu zločinu, nebo by to mohlo být stejně snadné, jako by byl zabit nějaký informátor. Jak hráči plavou po průměrných ulicích, náhodná mise se mohou objevit i na autorádiu, což dodává ještě větší hratelnosti obrovskému dobrodružství.

Díky silnému 3D motoru True Crime: Streets of LA umožňuje hráčům volně se pohybovat přes 400 čtverečných kilometrů žijícího, dýchajícím re-vytvoření města Andělů. Hráči budou moci navštívit populární LA orientační body, nakupovat služby od místních prodejců zbraní, mechaniky nebo koberečky a zlepšit Kangovy schopnosti tím, že navštíví auto-simulátory, dojo a zbraně kolem městečka.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta