Lost Kingdoms II - GameCube

5030917020131

5030917020131

Použité

Není skladem


1 256 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Lost Kingdoms II - GameCube Bazar

Popis

Activision's Lost Kingdoms byla jednou z největších překvapení v roce 2002, kombinovala Pokemon-esque náhodné bitvy se silným vyprávěním a herní svět podobný Final Fantasy X. Byl to méně než rok, ale pokračování kriticky uznávaného RPG je už na nás . Po uplynutí 200 let od událostí, které se objevily v originále, ztracené království 2 je pouze volně založeno na svém předchůdci. Ještě jednou, nešťastná země Argwyllu je ohrožena zlými silami a tentokrát všechny naděje spočívá na schopnostech nové hrdinky Tary. Zvednutá zloději od narození, Tara musí dát své dovednosti a magii na zkoušku proti tisíce zvířat předtím, než čelí zdroji tohoto tajemného zla. Dobře, nic nového tam, ale přesto přesvědčivé, obzvláště když se dostanete do hry správně. Když prozkoumáte nový a vylepšený svět Argwyllu, budete nevyhnutelně narazit na tyto příliš časté náhodné bitvy. Ale v těchto bitvách se ztracené království 2 od sebe oddělí od většiny ostatních mainstreamových RPG. Karty jsou vaší zbraní a pomocí výběru, který máte k dispozici, musíte vybrat kartu, aby jste mohli přivolat stvoření. Jakmile se stane, stane se tato bytost v bitvě a zahájí spoušť na blízkých nepřátel. Skutečná dovednost přichází při výběru správných karet pro správné nepřátele ve správný čas. Každá z 200 sbíratelných karet má jedinečné atributy, silné a slabé stránky a pohybuje se od hi-tech mechanizovaných zvířat až po mírně více mytických dýchacích draků. Kromě toho mohou být stvoření nyní povolány nejen k překonání nesčetných zvířat, ale i k řešení různých hádanek. Tato nová funkce pomáhá diverzifikovat ztracené království 2 bez konce a přidává čerstvý prvek ke stárnutí žánru. Ztracené království 2 je skvělá RPG, která slibuje více než 30 hodin hratelnosti rozmístěných přes velmi slušný 25 herních světů.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta