X Men 2, Wolverines Revenge - GameCube

5030917020056

5030917020056

Použité

Není skladem


348 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


X Men 2, Wolverines Revenge - GameCube Bazar

Popis

Společnost Activision již několik let držel licenci na publikování a vývoj videohier X-Men, dohlížel na vydání mnoha populárních mutantních beat-em-upů a společnost drží tradici pro další vydání - X-Men 2: Wolverine's Pomsta na GameCube. Po zjištění, že v rámci Wolverinova těla byl aktivován smrtelný X-virus, hráči převezmou roli tulákového mutanta ve snaze získat protilátku od maskované organizace, která ho nejen onemocněla onemocněním, ale i to mu dalo jeho mutaci . Ale nejhorší je, že to máte jen 48 hodin. Radši se pohnite ... A vaše dobrodružství začíná. Odklon od 2D beat-em-upů, které jsme viděli pozdě, Wolverine poslední výlet, z designového postoje, je spíše podobný jako Activision Minority Report hru nebo Square je The Bouncer. Je to sólové dobrodružství, které se hraje ve třetí osobě, ve které se hráči musí bránit proti nesčetným vojákům a zlým mutantům tím, že provedou kombinaci některých nejoblíbenějších pohybů Wolverine. Ale máte také schopnost používat stealth taktiky a vyhnout se konfliktům, aby se zachovalo vaše zdraví. Ale pokud se vám podaří chytit, můžete se vrátit zpět k bojové hře. A s kostrou spojenou s adamantiem a rychlými léčebnými schopnostmi byste neměli mít příliš mnoho potíží s vaší cestou v každé úrovni hry. Známí spojenci a nepřátelé všichni mají vítané vystoupení, včetně Beast, Colossus, Sabertooth, Juggernaut, Omega Red, Magneto a dokonce i Charles Xavier nabízí tipy a tipy přes telepatickou linku. Celkově je to zábavná videohra, která slušně propojuje divadelní vydání verze s velkou obrazovkou.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta