Wreckless The Yakuza Missions - GameCube

5030917018602

5030917018602

Použité

Není skladem


288 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Wreckless The Yakuza Missions - GameCube Bazar

Popis

Jeden ze startovacích titulů pro konzolu Xbox, Wreckless: Yakuza Missions je už nějaký čas, před tímto vydáním hry GameCube. Tato služba byla velmi užitečná jako grafická ukázka pro vstupní stroj společnosti Microsoft, ale obecně působivě působila spektrem vizuálních efektů a přesto, že poněkud postrádá hloubku, nabídla některé pevné elementy hratelnosti. Často přirovnává k Crazy Taxi nebo Super Runabout, a nepochybně inspirovaný klasickým Chase HQ, Wreckless je nyní k dispozici u ostatních konzolí. V podstatě přímý port originálu, i když s několika dalšími vlastnostmi připoutanými k lákacím účelům, verze GameCube sleduje stejný příběh. Rozdělena do dvou témat, hra nabízí výběr ze dvou režimů: hrajte jako elitní člen skupiny proti Yakuzu, který přebírá bláznivou mafii nebo tajný agent, který se snaží odhalit zkažené vztahy mezi mafií a policií. Oba si vyžadují, aby hráči projeli celkově 40 misí na bílé klouby, které obsahují řadu tvrdých cílů, jako je pronásledování transportních vozů Yakuza, záchranu kapitána policie, rozbíjení davových automobilů, zachycení šéfa mafie a vyčištění únosného autobusu . Jak bylo uvedeno výše, verze GameCube je doplněna dalšími funkcemi a misemi, které mohou být navrženy jako výsledek kritiky srovnávané v originále. Tyto doplňky zahrnují více free-roaming interaktivní prostředí, více vozů k řízení a paletu cílů sub-misí, které odemknout hry-vylepšení cheaty. Vítanou změnou - bohužel chybějící ve verzi Xboxu - je začlenění multiplayerového režimu, který nyní umožňuje hrát dvěma hráči. Wreckless nepředstavuje žádné nároky na to, že jsou vážné závodní simy. Je to jednoduché, přístupné a tam je spousta toho, co dělá za pár hodin příležitostné hratelnosti.

Naše recenze na heureka.cz

[12. 10. 2019] Anonymní recenze

Již druhý nákup a vše dorazilo v pořádku za 14 dní,jak je uvedeno u zboží.
[30. 9. 2019] Anonymní recenze

doporučuje hry pro starší typ konzolí
Slečna na telefonní dotaz dobře reagovala a vše mě vysvětlila ohledne dodavky
[12. 9. 2019] Anonymní recenze

Osobní přístup. Obchodník bez problémů a ochotně sjednal nápravu jedné nekompletní položky objednávky. Rychlá reakce na e-maily.
cena
[3. 9. 2019] Anonymní recenze

Dají se sehnat i těžko dostupné hry.
Zboží mi ještě nedorazilo a nemohu se dostat na webovou stránku
Rád bych, aby mi zboží dorazilo.
[15. 8. 2019] Anonymní recenze

Po zaplacení přišla jen faktura na email. Po 10-ti dnech nepřišlo upozornění ani jak o odeslání zboží a Zákaznický servis nereaguje na připomenutí přes email ani přes jejich online formulář, ani tel. neberou. Zkouším volat a psát dál. Zatím bez úspěchu..
[13. 8. 2019] Anonymní recenze

mají v nabídce i hry,které jiné obchody již nenabízí
doručovací doba je trochu delší,ale to je napsáno u produktu,že je to 14 dní,takže se to dá akceptovat
Sice se trochu déle čeká na doručení,ale zboží dorazilo (až 18 den) v pořádku a je plně funkční
[9. 8. 2019] Anonymní recenze

dá sa tam zohnať veci ktoré sú už ťažko zohnatelné
dlhá dodacia doba (do SR)
platba vopred
strojový preklad popisu produktov
Už tretí krát som objednával a vždy to prišlo v poriadku.
[7. 8. 2019] Anonymní recenze

Seženou hry v ČR prakticky nesehnatelné
Dobrý stav her (alespoň v tomto mém případě)
Ochotná komunikace
Hlavní plus: seženou hry, které je u nás v ČR velice obtížné či až nemožné jakkoliv sehnat. Dodací lhůta z UK je pochopitelná, zabaleno je kvalitně a stav her byl v případě mého nákupu velice velice dobrý. Přestože jedna z her nebyla ve verzi, kterou jsem objednal, obchod se mnou vše ochotně vyřešil a zaslal kopii správnou. Zkritizovat tak mohu pouze chybné emaily nezobrazující třeba číslo balíčku, na webu s registrací však je k dohledání, a za účtovaný poplatek při platbě kartou, kterou se mi nepodařilo zaplatit, a tak jsem nakonec i s poplatkem uhradil částku obyčejným pomalým převodem na příkaz k úhradě.
[22. 7. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry (i konzole: Gameboy advance) které se jinde nedají sehnat.
Dlouhá dodací lhůta.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Přehledná a rychlá komunika
Použité zboží je ve špičkovém stavu
Cena
Nakupoval jsem použité zboží, které se již nedá nové zakoupit. Zboží je kompletní, 100% funkční a bylo dobře zabaleno pro přepravu. Stavem jsem byl velice mile překvapený a protože mohu srovnávat s obdobným nákupem jinde, má za mne hrybazar.cz absolutní hodnocení. Delší doba dodání, ale ta byla avizována předem. Vzhledem k tomu že se jednalo o běžně nedostupné zboží je termín naprosto pochopitelný. Obchod vřele doporučuji. Určitě se k nim s dalšími nákupy vrátím.
[8. 6. 2019] Anonymní recenze

Mají zde hry, které jinde nejsou k sehnání
Ceny
Delší dodací lhůta, která je ale v rámci lhůty uvedené u zboží
neúplné e-maily o stavu objednávky
Tento obchod doporučuji. Dodací lhůta je delší, ale je v rámci lhůty uvedené u výrobku. Pokud si to někdo nepřečte, tak ať si pak nestěžuje. E-maily o stavu obsahují chyby, např. neuvedení čísla pro sledování zásilky, v dalším chybějící odkaz pro sledování a nedostatků je více. Není to ale nic extra důležitého. Mají zde hry, které jinde nelze sehnat a ceny jsou rozumné. Pokud vyladí ty e-maily, tak to nebude mít chybu.
[6. 5. 2019] Anonymní recenze

Široký výběr
GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta