Megaman Battle Network 5 - Team Colonel, (Jako nové) - Gameboy Advance

5055060940402A

Použité

Není skladem


1 386 Kč

Cena s DPH

Další informace o produktu

Záruka 6 Měsíců


Megaman Battle Network 5 - Team Colonel, - Gameboy Advance Bazar

Popis

Jeden měsíc uplynul od doby, kdy bitva skončila se syndikátem Dark Chip pro existenci Země. Nyní se zlá organizace nazvaná "Mlhovina" pokouší získat úplnou kontrolu nad globálním internetem. Nyní se musí hráči spojit s dalšími kybernetickými hrdiny, aby osvobodili oblasti internetu, které byly ovládány mlhovinou, a zastavily tuto zlovolnou organizaci.

V síti Megaman Battle Network 5 se hráči musí účastnit rozsáhlého osvobozujícího poslání, kde musí porazit kybernetické nepřátele, kteří čekají, a získávat a používat až šest spojenců Navi, kteří pomáhají pokročit v dobrodružství. Každá verze Battle Network bude mít soubor specializovaných kohort, které lze získat včetně znaků z předchozích splátek série. Práce jako tým bude zásadní, pokud chcete uvolnit oblasti řízené mlhovinou. Zapojte se do vzpomínek uložených digitálních dat a obrázků, které odhalí informace, které mohou pomoci vyřešit nezodpovězené otázky.

Soustava "Soul Unison" se vrací a umožňuje hráčům využívat speciálních schopností soupeřových duší, které se ve hře objevují, což Megamanovi umožňuje během bitvy tyto schopnosti přeměnit a využívat. Kromě toho se v systému "Chaos Unison" znovu objeví lákavý "Dark Chip". Tento atraktivní čip umožňuje hráčům ovládat sílu temnoty, ale vícekrát se tyto čipy používají, čím více Megamanových Net-Naviových maximálních hitů se zmenší.

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta