Tekken 6 - Xbox 360

Bandai Namco Entertainment

3296580808922

Použité

385 Položek skladem

14 dnů

457 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360


Tekken 6 - Xbox 360 bazar

Komentáře

Popis

Tekken 6

(Omlouváme se za strojový překlad)

TEKKEN nastavuje standard pro bojové hry s ohromujícím realismem a nekompromisní kvalitou a TEKKEN 6 slibuje pohánět sérii větších výškách s významnými vylepšeními herní a největší postavy seznamu kdy viděl v sérii Tekken.

Vyneseno v živých detailech s vysokým rozlišením, TEKKEN 6 předznamenává nástup nové éry jako nového krále turnaje železné pěsti zahájí činnost, s intenzivním herních režimů nové funkce a prostředí, které zaručují puchýře boj akční, blesk se rozvíjejícím rvačky a kostí -crunching punč-up.

TEKKEN 6 vidí návrat mnoha známých tváří a zároveň zavádí řadu nových postav vedoucích k největším line-up série nikdy neviděl. Každý bojovník je vybaven vlastními smrtících technik, pohybů a útočných kombinací dosud aby TEKKEN 6 nejnáročnějším Král turnaje železné pěsti. Funkce charakter přizpůsobení se bude dále prohlubovat režimy bojová akce a multiplayer herní nechat hráči vzít své bojovníky on-line soutěžit o světovou nadvládu.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta