Lord of the Rings - Conquest - Xbox 360

EA ( Electronic Art )

5030930066956

Použité

283 Položek skladem

14 dnů

312 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole Xbox 360


Lord of the Rings - Conquest - Xbox 360 bazar

Komentáře

Popis

Lord of the Rings - Conquest

(Omlouváme se za strojový překlad)

Když přijde na epického světa Tolkienova Pána prstenů, měli byste se tlačí říci, že existuje deficit her, aby vás tam vzít. Odůvodňující další hru, která whisks hráče pryč Middle Earth potřebuje speciální koncept, potom. Jak se o herní mechaniky Star Wars Battlefront přenést do největší vesmír fantazie, kdy byla vytvořena?

Jo, pandemie kluci za Battlefront potopila zuby do Lord of the Rings licence. Myšlenka Conquest je, aby hráči probojovat Middle-Earth však uznají za vhodné. Hráči budou skákat do boje klíčových bitev od příběhu, jako Helmova žlebu, Pelennorských polích, Minas Tirith, Černý Gates, řezání svou cestu v boji jakýmkoliv způsobem, který bere své fantazie. Pandemic vzala svůj náskok z filmů zplozených epických románů Tolkienových, ale rozšířila se kolem nich těžit obrovské množství materiálů z knih, aby hráče do bitvy se silami zla v dolech Morie, Větrově a Kraje.

No, my říkáme "se silami zla", ale budete také dostat šanci bojovat se silami dobra. Hráči si budou moci hrát hru z hypotetické "co když zlo vyhrál 'pohledu, dupat po celé Středozemi jako takové, jako jeskynní trollů, Oliphaunts, Balrog a dokonce sám Sauron.

Hráči zapojit jako voják, vybírání ze tříd v Warrior, Archer, zvěda nebo Mage. Jak oni postupují, budou moci jezdit koně a dokonce i hrát jako hrdinové se speciálními schopnostmi, jako Aragorna.

Hra má také možnost více hráčů, s režimy, jako je Capture the Flag, Deathmatch, Hero Deathmatch, bitvy ke kontrole určitých oblastech, a dokonce i prsten na doručitele o "odlovu Frodo" režim, ve kterém Ringwraiths musí snažit bojovat o kontrolu prstence od malý kluk.

Conquest je jistý-fire nutností pro každého, kdo chce získat krk hluboko ve Středozemi tradice.

Xbox 360 hry bazar

Naše bazarové zboží je originální a neobsahuje další materiály, jako jsou digitální kopie, Dárkové karty Xbox Live nebo propagační obsah ke stažení (DLC). 

Xbox 360 hry bazar 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta