Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Spyro - Dawn of the Dragon - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:3348542220249
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena785,00 Kč
   
Spyro - Dawn of the Dragon - Xbox 360
 
 

Spyro - Dawn of the Dragon

Spyro drak vrátí ještě jednou pro Dawn of the Dragon, 10. utkání v řadě a závěrečné části Legend of Spyro trilogie. V nové hře který byl vyvinut francouzskou společností Etranges Libellules, Spyro je vyjádřen Elijaha Wooda a dialog zůstává stejně elegantní jako dřív. Ale mnoho dalších aspektů hry se změnily. Tři roky se kolem od posledního utkání a Spyro se spojila se svým starým nepřítelem Cynder, vyjádřený Christina Ricci v této hře. Za poslední tři zápasy, Spyro je grafika byly méně cartoony než předešlých her v seriálu, ale Dawn of the Dragon trvá to na novou úroveň, přičemž nejvíce detailní grafikou dosud viděné v Spyro hře.

Základy hry jsou stejná jako vždy, je to 3D plošinovka s puzzle a bojovými prvky. Ale tentokrát je tu větší důraz na boj než v předchozích hrách. Kde staré Spyro hry byly převážně najít a sbírat hry, s malým množstvím boje, nová hra má mnohem větší důraz na boj, a mnohem více tahů Spyro se dá dělat. V současné době existuje nablízko kombinační pohyby, a je-li propojení pohybuje Spyro nebo Cynder, budou získat větší modré drahokamy pro porážet své nepřátele. Elementární síly jsou zachovány taky! Stejně jako dýchání ohně, jako každý dobrý Dragon může mohou Spyro také používat elektřinu, zemní (skály) a ledu. A Cynder má sílu jedu, větru, stínu a strachu. Ty výkon může být vyrovnán s použitím drahokamy, které Spyro a Cynder sbírat co oni postupují přes hru. Modré drahokamy mohou být použity k moci se pohybuje draků "a bojové schopnosti. Červené drahokamy, které jsou méně časté, jsou používány k obnovení zdraví.

Jak budete hrát, budete muset používat různé síly v různých časech pro překonání překážek narazíte. V režimu pro jednoho hráče, můžete přepínat mezi Spyro a Cynder kdykoliv využít svých různými schopnostmi. Spyro je silnější, ale Cynder je rychlejší. Můžete také hrát v kooperativním dvěma režim hráče a druhý hráč může klesnout nebo vypadnout, jak a kdy se jim líbí, což znamená, že můžete získat přítele, aby vám pomohl, když jde do tuhého, a ještě dosáhnout pokroku na vašem vlastnit, když nejsou v okolí. Když hrajete jednoho hráče, druhý drak je řízen počítačem.

Hra se odehrává v obrovském otevřeném světě prostředí, což je méně lineární než předchozí hry. Tak, aby se vám umožní obejít volněji, a objevovat svět ve větší míře, Spyro může létat kdykoliv během hry, v předchozích hrách on byl schopen skákat a plachtit pouze.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii