Měna
Rychlé vyhledávání
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Ghost Recon:Future Soldier/Advanced Warf - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:3307215692394
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena203,00 Kč
   
výhodné balení
Ghost Recon:Future Soldier/Advanced Warf - Xbox 360
 
 

Ghost Recon: Future Soldier Advanced Warf

Ghost Recon Future Soldier

Součástí skupiny pro specializované Tactics, zvláštní misi jednotka pod přímým vedením společného Special Operations Command, elitní moderních amerických speciálních sil je známější pod svým bojiště legendy. Jsou to Untraceable vojáci nazývají duchové.

Jen ti nejlepší z nejlepších, vojáci s unikátní kombinací dovedností na a mimo bojišti, někdy nosit prestižní duch insignie. Vybavena nejmodernější bojové techniky, Duchové vystopovat cíle nejvyšší hodnota v oblastech konfliktu nejrizikovějších po celém světě, bojuje ze stínů v každém klimatu nebo terénu.

V blízké budoucnosti, čtyři z těchto elitních vojáků sloužit jako špičku oštěpu ve skrytém válečného běsnění po celém světě. Ale i když Duch Olovo, pepř, 30K a Kozak dosáhnout svých cílů, zjistí hrozba musí čelit, je větší, než si kdy dokázal představit - takovou, která by mohla změnit mezinárodní rovnováhu sil navždy.

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Je to 2014, a voják budoucnosti vrátí setkat nový a bezprostřední hrozbu podél nedávno dokončené zdi na hranici USA / Mexiko. Duchové jsou mocnější s modernizované Integrated Warfighter System (IWS), ale bude mít jen 72 hodin, jejichž cílem je vyhodnotit hrozbu a zastavit rebely od sahání americké půdě. S okrajem, který je 1,900 mil dlouhý a nepřítele, který nebude hrát podle pravidel, to je práce pro většinu elitní bojové jednotky americké armády. To je práce pro Duchů.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii