Měna
Rychlé vyhledávání
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Assassin's Creed Brotherhood/Revelations - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:3307215689271
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena247,00 Kč
   
výhodné balení
Assassin's Creed Brotherhood/Revelations - Xbox 360
 
 

Assassin's Creed Brotherhood Revelations Xbox 360 bazar

Assassin Creed Brotherhood

Žít a dýchat jako Ezio, legendární mistr Assassin ve své trvalé boji proti mocnému řádu templářů. Ten musí být cesta do největšího města v Itálii, Řím, centrum moci, chamtivosti a korupce udeřit na srdci enemy.Defeating zkorumpované tyrany zakořeněné tam bude vyžadovat nejen sílu, ale vedení, jak Ezio příkazy celý Brotherhood, kteří se shromáždí na svou stranu. Pouze tím, že pracuje společně mohou Assassins porazit své smrtelné enemies.And poprvé, zavedení nikdy předtím neviděl multiplayer vrstvu, která vám umožní vybrat z široké škály unikátních postav, z nichž každá má své vlastní podpis zbraně a atentát techniky, a odpovídají své dovednosti proti ostatním hráčům z celého světa. Je na čase, aby se připojily k bratrstvu.

Vlastnosti: Master MOŽNOSTI - Jako Ezio, legendární mistr Assassin, zkušenosti během 15 hodin single-player hraní stanovených v živé, dýchající, nepředvídatelného města Řím. LEAD legendárním bratrství - nábor a zaškolení mladých perspektivních Assassins. Nasadit po celém městě, jak uznáte za vhodné, nebo volejte na nich, aby vám mohou pomoci při svých úkolů. ZKUŠENOSTI bohatou historickou TAPISERIE - spolupracovat se skutečnými historickými postavami, jako je Leonardo da Vinci, Niccolò Machiavelli a Caterina Sforza. Vítězství v srdci města - Použijte své těžce vydobyté měnu oživit rozpadající hlavní město. Shromáždit občany k vaší věci a odemknout další frakce a mise. Nasadit Secret Weapons - Rychle eliminovat vaše nepřátele pomocí nástrojů, jako jsou šipkami jedu, padáky, dvojité skryté ostří, skryté zbraně, a pokročilé létajícího stroje k dispozici. Památný MULTIPLAYER - Vyberte si z několika autentických tříd postav, z nichž každá má své vlastní podpis zbraní a zabíjení pohybů. S bohatě podrobnými mapami a širokou škálou unikátních multiplayerových režimů, nikdy nebudete bojovat stejným způsobem dvakrát. Creed Revelations Assassin

Když člověk vyhrál všechny jeho bitev a porazil všechny své nepřátele; co zbývá mu dosáhnout? Ezio Auditore musí opustit svůj život za sebou při hledání odpovědí, při hledání pravdy. V Creed Revelations Assassin, mistr zabiják Ezio Auditore kráčí ve stopách legendárního mentora Altaïr, na cestě za poznáním a zjevení. Je to nebezpečná cesta, ten, který bude mít Ezio do Konstantinopole, srdce Osmanské říše, kde rostoucí armáda Templářů hrozí destabilizovat region.

 

Poznámky o další obsah

 

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).

 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii