Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Tomb Raider 2013 Survival Edition - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5021290054264-Sklad
   
 • Dostupnost:dodávka do 2-5 dnů 
   
 • Záruka:12 měs.
   
 • Cena499,00 Kč
   
Fotografie zboží není k dipozici.
 
 

Tomb Raider 2013 Survival Edition - Xbox 360 Bazar

Tomb Raider je akční adventura, která zavádí hráče na původ jednoho z nejvíce identifikovatelných videoher ikon všech dob, Lara Croft. Hra obsahuje směs přežití, stealth, rvačky a pohybovala se boj, a průzkum hry jako mladý Lara Croft je nucen, aby se zasadila sama v minulosti ji znám limity přežít a odhalit temnou historii zapomenutého ostrova. V tomto procesu se bude odemknout dobrodruha uvnitř ní. Mezi další herní funkce patří: zbraně známé i nové, inovovat položek, celou řadu herních prostředí a lidské a zvířecí nepřátele.

Je-li vůbec první Tomb Raider hra zahájena v roce 1996 to byla revoluce. Vynikající pokud jde o grafiku, hratelnost a příběh, to změnil způsob, jakým že videohry byly hrány a rozvíjet donekonečna. Fronting Hrách útok na světě byl ústřední postava, Lara Croft. Lara byl také mít neuvěřitelný dopad, rychle stává nejuznávanější a oslavovaný ženské akční hrdinka a ikona pro odvětví videoher.

Tato nejnovější ztvárnění Tomb Raider zkoumá intenzivní a drsný příběh původu Lara Croft a její výstup z vyděšené mladé ženy na tvrzené přežil, že ona by stala známou pod názvem. Vyzbrojen pouze surové instinkty a schopnost tlačit za hranice lidské vytrvalosti, Lara musí bojovat, aby odhalili temnou historii zapomenutého ostrova uniknout vytrvalé sevření.

Funkce:

Tomb Raider restartován - Nová verze Tomb Raider je navržen tak, aby restartovat herní série pro novou generaci hráčů, stejně jako dlouholetí fanoušci Původy Lara Croft - Nastavte ještě předtím, než první z klasických her v seriálu, Tomb Raider slouží jako příběh původu pro Lara Croft, popisovat její proměnu z nejistým mladé ženy, do superstar dobrodruh Diverse hraní - hra obsahuje řadu herních žánrů, včetně přežití, stealth, rvačky a pohybovala boj, průzkum, a více zbraní - využívají různé zbraně, včetně luk a šíp, cepín a pistole
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí