Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Red Dead Redemption Undead... (18) - Xbox 360

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5026555252829
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena261,00 Kč
   
Red Dead Redemption Undead... (18) - Xbox 360
 
 

Red Dead Redemption Undead ... (18)

Na druhé straně obrovské západní hranici, epidemie se šíří

Když bývalý psanec John Marston se probudí ve svém statku, najde svět zbláznil: přes noc, nepříčetné hordy překročily města a základny amerického hranice. V zoufalém pokusu zachránit svou rodinu, Marston musí projít svět roztrhán chaos a nepořádek, s použitím každou dovednost, kterou má přežít dost dlouho najít lék.

Undead Nightmare kombinuje děsivé kampaň pro jednoho hráče, stejně jako celou škálu úžasného obsahu multiplayer pro jednu z největších her roku: Red Dead Redemption. Undead Nightmare je samostatná hra, která nevyžaduje kopii Red Dead Redemption se má přehrát.

Single-Player

Take na zcela nové, nemrtvý-prolezlý, single-player dobrodružství Experience zcela nové herní mechaniky, zbraně a světového designu Boj proti čtyřem různým Zombie tříd s podrobnými postav konstrukce Encounter Graveyard oblastech činnosti, jakož i nemrtvých a mytických zvířat najít nové Sbírková Výbava a výzvy k dokončení více než 7 hodin single-player hry

Multiplayer

Připojit kamarády přes umírání a Undead West ve vzrušujících misí Co-op a konkurenční režimy útok a bránit v režimu Stronghold, nebo nároku území v záboru půdy School svými přáteli v pokeru, Lhářův Dice a koňské dostihy Zničit své nepřátele se smrtící Tomahawk a Explosive puška Hrát online jako kultovní postavy z Red Dead Revolver nebo jako legendách z Red Dead Redemption. Více než 15 hodin hraní multiplayeru

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí