Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Project Sylpheed - Xbox 360

 • Vydavatel: Square Enix 
   
 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:S360PROE001
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena261,00 Kč
   
 
 

Project Sylpheed Xbox 360 Bazar

Projekt Sylpheed
Immersivní děj: Projekt Sylpheed představuje hluboký děj, který se točí kolem růstu a zrání hlavního hrdiny, Katany, která je z politických okolností odtrhnutá od svých přátel. Projekt Sylpheed má více než 50 minut krásných, poutavých, dynamických a filmových scén mezi intenzivními bitvami a poskytuje kontext mezigalaktickému boji, který spojuje dobro i zlo.
Intenzivní mezigalaktický vesmírný boj: Pilotní futurističtí hvězdici do rojů nepřátel, strategicky spoléhající na vašeho letce a eskadry k úspěšnému dokončení misí. Projekt Sylpheed vás vyzývá k tomu, abyste drželi vlastní proti nepřátelským bitevním lodím a pevnostem stokrát větší, než je velikost vašeho hvězdného bojovníka.
Přizpůsobitelné Starfighters: Využijte systém zabijáckého technika s 50 různými přizpůsobitelnými kombinacemi zbraní pro vybavení vašeho pokročilého Starfighter Delta Saber. Arzenál útočných a obranných technik je k dispozici pro mapování vašeho stylu hry, včetně schopnosti vypálit všechny zbraně najednou nebo použít pomalý pohyb, abyste se vyhnuli nepřátelskému ohni. Pokud jste zkušený pilot, můžete se také naučit provádět náročné technické manévry, abyste se vyhnuli nepřátelům, včetně 180 stupňů obratu a strafování.
Vyvíjející se hry dalšího genu: Na základě klasické arkádové postranní střílečky Silpheed, tato další splátka, Project Sylpheed, vyvíjí futuristickou vesmírnou bojovou hru do nové generace. Exkluzivně na konzole Xbox 360, Project Sylpheed využívá výpočetní výkon konzoly k vytváření obrovských map a stovek nepřátelských vesmírných lodí, vše v krásném 3D.

Project Sylpheed Xbox 360

 
Project Sylpheed - Xbox 360 
Project Sylpheed - Xbox 360 
Project Sylpheed - Xbox 360 
Project Sylpheed - Xbox 360 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí
Následující »