Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Planet 51 - Xbox 360

 • Vydavatel: Sega 
   
 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:S360PLAE001
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena349,00 Kč
   
 
 

Planet 51 Xbox 360 Bazar

Planet 51 je komedie mimozemského dobrodružství, která se skládá ze spisovatelů "Shrek" a "Shrek 2". Příběh se točí kolem amerického astronautu Captain Charles "Chuck" Baker, který přistane na planetě 51, protože si myslí, že je první člověk, K jeho překvapení zjistí, že tato planeta je obývána malými zelenými lidmi, kteří žijí šťastně v bílém světle plovoucího plotu, připomínající veselou nevinnou Ameriku padesátých let a jejichž jediným strachem je, že bude překonána cizími útočníky ... jako Chuck! S pomocí svého robota společníka "Rover", a jeho nový přítel Lem, Chuck musí procházet jeho cestou přes oslnivé, ale úžasné, krajina planety 51, aby unikl stávat se stálou součástí Planet 51 Alien Invaders Space Museum. Hra Planet 51 bude mít formu zábavné jízdní jízdy s různými postavami z filmu, který je k dispozici. Hra umožňuje divákům ponořit se do tohoto úžasného živého světa a skutečně zažít hodiny zábavy, které Planeta 51 nabízí!

Planet 51 Xbox 360

PROJEVTE SVĚT PLANETU 51: Otestujte své dovednosti v řadě akčních dobrodružství, které jsou mimo tento svět. Pokuste se překonat a překonat planetu 51 Police a armádu, najít Chuckovu loď a pomoci Chuckovi vrátit se domů na Zemi.
VOZIDLA GALORE: Závodní a honičská vozidla, když dokončíte úkoly a vyhýbejte se nepříteli v neuvěřitelných řadách vozidel, pohybujících se od aut, pick-upů a jízdních kol až po taxíky, policejní auta, těžké nákladní automobily a dokonce i kosačky na trávu!
NOVÉ PŘÁTELÉ: Vezměte si kontrolu nad hlavními postavami z filmu - vynalezejte Astronautovi Charlesovi "Chuckovi" Bakerovi a jeho novému mimozemskému příteli "Lem" - využijte jejich speciálních schopností a dovedností, jakmile dokončíte každou misi.
MULTIPLE MISSIONS, MULTIPLAYER A MINI GAMES: Díky mnoha misím, minigames i multiplayerovým akcím budete unášet zkoumání světa planety 51
PŘEJDĚTE ZA FILM: Hráči prožijí nezapomenutelné momenty filmů a objevují nové prostředí a poslání vytvořená výhradně pro videohry!

 
Planet 51 - Xbox 360 
Planet 51 - Xbox 360 
Planet 51 - Xbox 360 
Planet 51 - Xbox 360 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí
Následující »