Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Watch Dogs - PS4

 • Vydavatel: Ubisoft 
   
 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:3307215732816
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena290,00 Kč
   
Watch Dogs - PS4
Watch Dogs - PS4
Watch Dogs - PS4
Watch Dogs - PS4
 
 

Watch Dogs

Vše, co má je konečku prstu. Spojíme se s přáteli. Vykupujeme nejnovější vymoženosti a zařízení. Zjišťujeme, co se děje ve světě. Ale se stejným pouhým přiložením, vrháme stále expanzivní stín. S každým připojením, necháme digitální stopu, který sleduje každý náš pohyb a milník, každý náš líbí a nelíbí. A není to jen lidé. V současné době, všechny hlavní města jsou propojené. Městské infrastruktury jsou sledovány a řízeny komplexní operační systémy.

Vlastnosti: Vítejte v Chicagu - V Watch Dogs, tento systém se nazývá centrální operační systém (CTO) - a ovládá téměř každý kus technologie města a drží klíčové informace o všech obyvatel města. Aiden Pearce - Hrajete jako Aiden Pearce, brilantní hacker a bývalý kriminálník, jehož kriminální minulosti vedly k násilnému rodinné tragédii. Nyní na lovu pro ty, kteří ublížit své rodině, budete moci sledovat a zaseknout všechny, kteří vás obklopují tím, že manipuluje vše připojený k síti města. Přístup k všudypřítomné bezpečnostní kamery, stáhnout osobní údaje najít cíl, ovládání semaforů a veřejnou dopravu zastavit nepřítele ... a další. Hack město -Watch Dogs se odehrává v plně simulované živého města, kde se pomocí chytrého telefonu, máte kontrolu v reálném čase přes infrastruktury města. Trap váš nepřítel v 30 vozů pileupu s tím, že manipuluje semafory. Zastavit vlak, a pak vstoupil na palubu, aby se vyhnula úřady. Těsně uniknout zajetí rychle zvyšovat padací most. Cokoliv připojen k městskému CTO se může stát zbraň. Vysoké oktanové jízda - Ubisoft Montreal se spojil s ateliéry, jako jsou Ubisoft Reflections, uznávaném studiu za oceňované série Driver, aby vám hru prasknutí s koní. Usedněte za volant více než 65 vozidel, z nichž každý má nejmodernější fyziky a nakládání s nimi, a prozkoumat obrovské město, zatímco plněním misí. Seamless multiplayer zážitek - Objevte nové úrovně interakce, spolupráce a konfrontace mezi hráči díky zbrusu nový multiplayer herní systém, který spojuje jednoho i více hráčů režimy do jednoho kompaktního zkušenosti. To znamená, že žádná menu, žádné nakládací obrazovky, jen okamžitý otevřený svět multiplayer akci. Street spravedlnost - Bydlení v centru města Chicago, kde je násilí nejlépe odpověděl násilím, máte schopnosti přenést boj do ulic. Sundat nepřátel tím, že doručí devastující údery s obuškem, nebo zažít shoot-out, jako nikdy předtím s fyzikální simulace, která soupeří něco v kategorii střelce. Použijte kombinaci fotografování a hacking získat výhodu v jakékoli dané situaci. V ulicích jsou určeny pro vás vytvořit si vlastní plán útoku. Vše je pod kontrolou - rozrušujte, zcela nový herní engine věnovaný hlídacími psy, využívá pokročilé zpracování a grafiku dodat ohromující vizuální a neuvěřitelně realistický zážitek. Narušit vám dává sílu ovlivnit příběh, město a život obyvatel s výběrem vytváří dominový efekt po celém městě.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Watch Dogs - PS4 
Watch Dogs - PS4 
Watch Dogs - PS4 
 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí
Následující »