Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

MX Vs ATV: Supercross - PS3

 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:9006113006923
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena378,00 Kč
   
MX Vs ATV: Supercross - PS3
 
 

MX vs ATV: Supercross

V MX vs ATV Supercross jste Rip, skákat a drhnout svou cestu kolem 17 skladeb a snaží se nejprve přes cílovou čáru před více než 40 oficiálních jezdců a sklízet všechnu tu slávu motocross. Vyberte si mezi kola nebo čtyřkolek, několik herních módů včetně kariéry, jednotného závodech, časovce, praxe a různé místní i online multiplayer akce s až 12 hráčů. Provádět úžasné triky zapůsobit na své fanoušky nebo jen "bič", přes skoky nejprve dokončit závod.

Přizpůsobte si jezdce s položkami z více než 80 licencovaných společností motokrosových a vířit špínu a prach na své cestě k vítězství. Klíčové vlastnosti 17 Supercross tratě pro oba MX a ATV na koni režimu kariéry s řadou 3 (250 východu, 250 West, 450 Championship) Více než 80 licencovaných motokrosové společnosti ve hře k zajištění pravosti více než 40 profesionálními jezdci s licencí závodit proti New zlepšila fyziku a kontrolní systém včetně reinterpretuje fanouškovskou základnu "pre-load" od klasického MX vs ATV hry tréninku / časovce multiplayer mód s až 12 hráčů Splitscreen režim pro závodní vzrušení jízda zdarma režimu lokálního 2 hráčského pro dostihy bez hranic na všechny tratě Motoclub Depot pro pravidelné aktualizace obsahu


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí