Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook
 
Kategorie zboží
 
 
Kategorie zboží

Grand Theft Auto: Episodes from Liberty - PS3

 • Vydavatel: Rockstargames 
   
 • Bazarové zboží
   
 • Kód produktu:5026555403771
   
 • Dostupnost:7 - 11 Pracovních dní 
   
 • Záruka:24 měs.
   
 • Cena305,00 Kč
   
Grand Theft Auto: Episodes from Liberty - PS3
 
 

Grand Theft Auto: Episodes z Liberty

Grand Theft Auto IV možná dodali obrovský velký kus zábavy se svými 30-lichých hodin hraní a podstatné režimu pro více hráčů, ale někteří hráči byli ponecháni chtít ještě víc ..

The Lost and Damned, hráči převzít roli Johnny Klebitz, člen titulárního Lost klub motocyklu, když je hozen ve středu soupeře gangů, kterou iniciovala jeho spoušť-šťastný vedoucího kroužku. Tato epizoda se zaměřuje na ztraceném boku Liberty City, proplétající se s událostmi v hlavním GTA IV hře.

Existuje dobrých šest hodin nebo tak režimu pro jednoho hráče, aby se měl spolu s raft možností pro více hráčů (z nichž všechny, přiměřeně, mají kola).

Poslední kapitola v sáze GTA IV, The Ballad of Gay Tony, vypadá nejen vytvářet bod uzávěru, který pomáhá zaokrouhlit všech temných zákoutí Liberty City, ale i kultivovat některé veselejší, šílených momenty z takoví San Andreas.

Středicí na nočního života Algonquin, charakter budete mít kontrolu nad v této epizodě je Louis Lopez, chlapík, který měl pro co žít, dokud vzít pod křídla "královna noční život", Tony Prince (aka Gay Tony). Louis je tak vděčná, že se stal Tony go-to chlap pro každou práci, která potřebuje dělat. Taková práce začne, aby zesílily brzy do příběhu, jak zjistíte, že majitel nočního klubu má běžet do nějaké potíže, kvůli dluhy gangstery a dívat se zády k soupeři, kteří chtějí, aby ho překonat.

Ačkoli Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City je technicky expanzí GTA IV, nevyžaduje původní hru hrát, aby každý uživatel s PS3 může mít jít.


Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


 
Máte nějaký dotaz na toto zboží? Neváhejte a zeptejte se nás.
*
 
 
*

(zadejte prosím výsledek z důvodu ochrany proti zneužití)
 

Ostatní zboží v této kategorii

 
Sledujte nás na FB
Měna
Rychlé vyhledávání
Poslední navštívené zboží
Google +
Facebook

Náš obchod je dočasně mimo provoz omlouváme se za potíže  

 

Veškeré hry jsou bazarové a v krabicovém vydání. Hry pochází z Velké Británie a u 90% her je manuál atd.. Hry jsou v perfektním stavu a se zárukou.

GoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayGoPayČeská pošta


Hry Bazar

PlayStation 3 ( Ps3 ) - PlayStation 4 ( Ps4 ) - Xbox 360 - Xbox One - Nintendo Wii

www.rockstargames.cz

 
© Hry Bazar Ps3 Ps4 Xbox 360 One Nintendo Wii
« Předchozí
Následující »