Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580810895

Použité

Není skladem


518 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Naruto Shippuden: Ultimate Ninja 5 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Naruto Shippuden: Konečný Ninja 5

(Omlouváme se za strojový překlad)

Pátá splátka trvale úspěšné série PS2, a druhý založený na Naruto Shippuden anime Naruto Shippuden: Konečný Ninja 5 vezme hráče na dobrodružství, srdce buší z hlediska návratu Narutova do Listové do konce druhého Sasuke záchraně Oblouk. Náš hrdina se ocitne opět přebírá stále více nevyzpytatelný a silný řadě nepřátel, se spoléhat na jeho věrnými přáteli a neuvěřitelně ninja schopnosti vyhrát den.

Hráči, kteří následují příběh v režimu Master najdete známou hratelnost byla výrazně rozšířena o nové bojových stylů pro Naruto novostavby buněk hraní 3-man s plným využitím speciálních schopností a schopnost zvýšit znak statistiky poprvé as stejně jako doplněk a modernizace zařízení jutsus.

Kromě toho je zcela nový bojový systém umožňuje hráčům vybrat partnera, připojit se k nim v boji rostoucí šance na vítězství. Volba správného partnera dá hráčům šanci na speciální tým, založený jutsus a Ougis přidávat další taktická rozhodnutí do hry. A hráči hledají pro změnu z hraní Naruto může dokonce skákat v kůži dalších postav vyzkoušet bojové styly stejně smrtící společníků našeho hrdiny.

S proti režimu, který obsahuje více než 60 hratelných postav a 24 bitevních etapy Naruto Shippuden: Konečný Ninja 5 honosí největší obsah všech her v seriálu tak daleko. Hráči si budou moci vybrat z řad svých oblíbených postav a bojovat buď proti AI nebo se na své přátele potrestání one-on-one ninja boj.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta