Dragonball Z - Infinite World - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580806201

Použité

Není skladem


900 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Dragonball Z - Infinite World - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Dragonball Z - Infinite World

(Omlouváme se za strojový překlad)

Infinite World je nejnovější titul DragonBall Z pro PS2, v návaznosti na tři úspěšné Dragonball Z: Budokai Tenkaichi hry. Infinite World kombinuje osvědčený vzorec předchozí PS2 her s novými funkcemi od příští generace DBZ burst limitní hře. Plynulejší hraní a rychlejší komba poskytují dokonalý PS2 DBZ zážitek.

Hra představuje vzrušující dovednost systém, stejně jako jeho předchůdci, ale nyní i Nákup dovednosti přidat do své postavy Skill zásobníku, můžete také aktualizovat tyto dovednosti.

Nekonečný svět také zahrnuje nové "Dragon misí", které zahrnují mnoho známých scén ze série Dragon Ball Z, které nebyly nikdy neviděl ve videohře předtím. Tyto scény a vybrané ty z předchozích her jsou vykreslení pomocí nových grafických efektů a shadery, aby se Infinite World dosud nejlépe vypadající PS2 DBZ hry.

Dragon Mise rozšířit cíle hry než jen bojovat, a zahrnovat opatření, časový útok a dokonce i závodní témata. Nebojte se ale, důraz je kladen stále pevně v boji. Infinite World používá bojový systém podobný tomu, který v příštím gen Dragon Ball Z: roztržení hry s limitem nabízející z ruky do ruky pozemní boj, a celou řadu létání se pohybuje příliš.

Nekonečná mise je konečný DragonBall Z hra pro PS2 ve více než jedním způsobem, a série je jít ven s ránou.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta