Naruto Ultimate Ninja 3 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580805501

Použité

Není skladem


312 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Naruto Ultimate Ninja 3 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Naruto Ultimate Ninja 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Vzhledem k tomu, nejnovější a nejpokročilejší v bojovat proti sérii hry založené na Naruto vesmíru, Naruto: Konečný Ninja 3 se může pochlubit vůbec největší výběr hratelných postav ninja novostavby režimy přehrávání pro ještě větší pestrost hratelnosti a nebývalou svobodu a immerson do Naruto svět s 3D vykreslení Hidden Leaf Village.

Hlavním režim příběh ve hře, Ultimate Contest, se točí kolem Leaf Village, kde All-Out Ninja Turnaj se koná mezi soupeřem Leaf a Písek ninja. Vítězem turnaje bude korunován Hokage a bude moci předložit nové pravidlo pro Leaf Village, ale tento výkon nesmí padnout do nepovolaných rukou. Aby se zajistilo se tak nestane, hráč vstupuje do světa Naruto, aby prozkoumala masivní 3d tavené Hidden Leaf Village, zapojit se do totální války Royale utkání, komunikovat s obyvateli v obci a kompletní než 55 misí.

Hráči si mohou vybrat svůj oblíbený ninja z nejširšího výběru z více než 40 hratelných postav z anime hit televizní show, včetně Naruto, Sasuke, Itachi, The Hokages, zvuk Ninja 4 a mnoho dalších. Bitvy jsou větší než kdy předtím rozpoutáním Konečný Jutsu přizpůsobit oblíbené postavy do mocné ninja bojovníků, a svolat gigantické tvory jako spojenci v režimu svolat. Naruto: Konečný Ninja 3 také nabízí spoustu bojové odrůdy buď jako boj zblízka nebo s použitím různých zbraní na dálku a charaktery podpora může být vyzván, aby pomohl s super útoky.

Další unikátní vlastností Naruto: Konečný Ninja 3 je režim hrdiny historie, který umožňuje hráč se účastní významných událostí a bitev z anime série přes Sasuke Retrieval Arc, kde je rozhodující bitva osudu se bude hrát ven rozhodnou o osudu dvou největší ninja. Poprvé v sérii, hráč si může vybrat mezi angličtinou a japonské komentářem ke zvýšení originální chuť anime série.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta