Naruto Uzumaki Chronicles 2 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580804603

Použité

1 Položka

14 dnů

Varování: poslední kusy na skladě!

268 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Naruto Uzumaki Chronicles 2 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Naruto Uzumaki Chronicles 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Naruto: Uzuzmaki Chronicles 2, nová hrozba zvýšila a hrozí přemoci nejen skryté Leaf Genin a jeho vesnice, ale i všechny ostatní vesnice a ninja klany stejně. Prastarý organizace dlouhá myšlenka rozpuštěna je živ a zdráv a zpět, hledal několika koulí, aby se vzkřísit mechanické hrůzu, která bude devastovat zemi. Je nyní na Naruto a Hidden Leaf Genin spojit své síly s lidi z Hidden Sand Village zastavit hrozbu.

Naruto: Uzumaki Chronicles 2 je zcela nový, originální dobrodružství, které zůstane věrný původnímu Anime. Je také vybaven kooperativní hraní, možnosti charakter přizpůsobení, a několik hratelných postav, které můžete přepínat mezi v reálném čase, včetně našeho titulární hrdina, Shikamara, Rock Lee, Kakashi, chlápek, Neji, Chouji a další. K dispozici je pro dva hráče režim "Vs bitva samozřejmě i při normálním sólovou hru, druhý hráč může připojit k akci pro simultánní dobrodružství dvou hráčů v režimu Co-operative. Brutální a smrtící útoky a výběr speciálních zbraní, které byly převzaty přímo z původního anime což znamená, že jsou 30+ útok položek k dispozici pro kopání spoustu ninja dna.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta