Dragonball Z Budokai Tenkaichi 3 SE - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580804504

Použité

Není skladem


1 105 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Dragonball Z Budokai Tenkaichi 3 SE - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Dragonball Z Budokai Tenkaichi 3 SE

(Omlouváme se za strojový překlad)

Dragon Ball Z prostě pořád dávat. Tady jsme na třetí díl série Budokai Tenkaichi, a to slibují ještě být největší.

Řada Budokai Tenkaichi, pokud nejste obeznámeni s tím, kapky Goku, Piccolo, Gohan a zbytek přesně druhu zvěře, které byly provedeny pro: beat 'em up. Je to všechno o zipování přes oblohu a provádění bláznivě přes vrchol se pohybuje v pravém stylu Dragon Ball Z.

Atari slibuje vylepšené techniky bojují za poslední vstup do série, nemluvě o lepší efekty a stínící techniku ​​k tomu, aby své pohyby realističtější než kdykoli předtím. No, realisitic jako Dragon Ball Z jde, tak jako tak.

Co bude nejvíce vzrušující Z fanoušci Dragon Ball je však skutečnost, že Atari zahrnovala (count 'em) 150 hratelných postav! Součástí této dávky je 20 znaky, které nebyly nikdy pozorovány v jiném Dragon Ball Z hrách, včetně likes nehtů, Král za studena a král Vegeta.

Kromě bohatství nových postav házet do, Atari rovněž zlepšila prostředí, aby zahrnoval denní a noční fáze. Jakož i zvýšení úrovně odrůdy, bude funkce znamená, že měsíc dává hráčům další způsoby, jak přeměnit své postavy. Víme, víme, že byl vázán na nudit pouze 150 znaků, které mají jít na ...

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta