Naruto Ultimate Ninja 2 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580803583

Použité

6 Položek skladem

14 dnů

283 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Naruto Ultimate Ninja 2 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Naruto Ultimate Ninja 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Ninjové nechci, abys je vidět (od této doby shadowing, lpí na stěnách a tak dále, že jsou vždy až), ale někdy být ninja může být těžké práce. Vše, co násilí, pozdní noci, masky, vždy řezání prsty na všech špičatých věcí, které chtěli nosit ... je to těžký život. Naštěstí Namco Bandai se vám dává šanci vstoupit do hry a pomocnou ruku opět s Naruto: Konečný Ninja 2.

Naruto, pokud jste se nesetkali němu dříve, je vzácné plemeno Ninja. Blond vlasy, oranžové kombinéze proti opotřebení, ještě prochází pubertou, devět-sledoval démon liška uvízl v něm: to není váš typický Shuriken-odstřikovací kroužek.

New k této poslední splátky v Namco Bandai Beat 'em-up je konečný režim Road. Stručně řečeno, tento režim umožňuje hráčům probojovat klíčové momenty v Naruto příběhu, když se dozví, co to znamená být ninja, stejně jako odemknout nový příběh, který je originál do hry.

Celkově existuje více než 60 misí a sedm minihry přes 16 etapách, které otestovat své ninja schopnosti, s 30 hratelných postav. Hráči si mohou skok do legrační vypadající boty Naruto, Sasake, Kakashi, Rock Lee, Gara, Kiba a jiní jako to dělají jejich ninja stylu věci.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta