Dragonball Z Budokai Tenkaichi 2 - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580802869

Použité

44 Položek skladem

14 dnů

341 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Dragonball Z Budokai Tenkaichi 2 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Dragonball Z Budokai Tenkaichi 2

(Omlouváme se za strojový překlad)

Připravte se pustit do epické dobrodružství v hlavní roli nejsilnější bojovníky vesmír vůbec známy. Budete potřebovat více než bleskovými reflexy a nervy z oceli, aby přežili tuto ságu, jak si bitvu si cestu přes obsazení více než 100 super válečníků z Dragon Ball, DBZ a série Dragon Ball GT.

Prožít všechny z největších bitev ze svých oblíbených ság ve zcela novém dobrodružství režimu. V tomto RPG ve stylu actioner, budete hrát jako a nastoupí proti nejmocnější hrdinů a padouchů, včetně některých postav, které nebyly nikdy neviděli v DBZ hře. Musíte zvládnout nové pohyby přežít zkoušku, včetně dokončovacích pohybů, in-game transformacemi a zanikají útoků.

Můžete odemknout skryté dovednosti a techniky, a přizpůsobit své oblíbené postavy, aby odpovídaly vašim bojový styl. Vyzvěte své přátele, aby soubojů jeden na jednoho a turnaje, a vůbec poprvé, použijte konečné tag tým bojuje, jak zvýšit své šance na vítězství.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta