Saint Seiya The Hades - PS2

Bandai Namco Entertainment

3296580802753

Použité

Není skladem


518 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Saint Seiya The Hades - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Saint Seiya Hades

Saint Seiya je populární manga a anime série, která hvězdy pět válečníků bojují zlé a je kultovní klasika v Japanophile kruzích. DIMPS přinesl mnoho fanoušků sny k životu, když oni vyvinuli Saint Seija, Knights of the Zodiac - The Sanctuary na PS2, bojová hra se zaměřením na první dobrodružství pěti "svatých". Nyní Seiyanites mohou opět radovat jako Saint Seiya: Hades se snaží přinést více bojovat a opatření, která opět zachránit svět.

Nastavení Toto pokračování je doslovně toho původního manga série, zůstat věrný textu jako hráči mohou zažít zcela interaktivní verzi Hades ságy. Od svatyně do kapitol Inferno, budou hráči potřebují k řízení Svaté jako oni bojují všichni Hades "zlých sil (aka" strašidel "). 49 hratelných postav jsou k dispozici, aby bylo možné bojovat jako nebo proti širokou škálou postav manga a výroba cinematics a zvuku přijde přímo od výrobců originálního anime série - s cut-scény v režii tvůrce série Motoharu Katsumata.

Zlepšení a vylepšení bojového systému zahrnují širší škálu útoků, včetně leteckých pohybů a útoků dlouhé doletu a čítačů. Řídící systém byl přepracován poskytnout snadnější a příjemnější hrát, a bitvy jsou vyladěny tak, aby vytvářet napjatá a jedinečné záchvaty - jeden dobrý nebo špatný tah ve hře může významně ovlivnit průběh svého boje a může dokonce určit vítěze. Systém Cosmo byl také rafinované, což pro lepší speciální pohyby a intenzivní komba.

Saint Seiya: Hades je nastaven na evropský trh před jejím přirozeném japonském vydání, zajišťující produkt je ideální pro západní fanoušky a stravování pro velké evropské anime fanbase. Pro horlivých následovníků manga, si prostě nemůže požádat o věrnější hry.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta