Burnout 3 - PS2

EA ( Electronic Art )

5030930039189

Použité

325 Položek skladem

14 dnů

312 Kč

Cena s DPH

Specifikace

Záruka 6
Jazyk Angličtina
Konzole PlayStation 2


Burnout 3 - PS2 bazar

Komentáře

Popis

Burnout 3

(Omlouváme se za strojový překlad)

Burnout 3: Takedown přepisuje pravidla silničního provozu a nyní je poháněn novým mantra: Agresivní Racing Required. Závodní hráče a adrenalin feťáci se vyzývají, aby si za volant a zažít bezprecedentní rychlost a akci. Použijte své auto jako zbraň a bitva cestu na přední straně obalu tím, že se soupeři a působit velkolepé havárie. Soupeří o první místo nebo si dopřát svou žízeň po Twisted Metal a úchvatné pády. Žít nebezpečně se módu vyhrazeném crash, který vás odměňuje za vytváření nejmohutnější pile-upů kdy viděl ve videohře. S vizuální kategorie definování, návykové multiplayer hry, a více než 100 událostí z 40 skladeb, Burnout 3 je krkolomný, adrenalin palivo, ohromující zážitek ze závodů.

Vlastnosti: Risk & Odměna: Získejte podpořen riskovat a bojovat s konkurencí - přes protijedoucí vozidla, blízko-mine, krácení clonění, dostat vzduch a probíjení. Pěstujte si zesílení bar u sundávat své konkurenty, dát je do zdi, do provozu, nebo hromadu je do zadní části 18 kol návěsu kamionu. Crash Mode: Protože svévolné ničení v herním režimu věnovaný shazovat. Hráči jsou vyzváni, aby narazit do (a skrz) rušných křižovatek, vytvoření krveprolití, a tolik škod jako je to možné, odblokování nové odměny a další funkce. Závod režimy: Featuring 9 různých závodních módů, včetně: Single Race, Tournament, Lap Eliminator, Burning Lap, vztek silnice a další. Multiplayerové režimy a NetPlay: závod off módy včetně: Quick-line v 8 Závody, Battle Race, Road Rage a Party crash, kde 2 až 16 hráči se účastní v pass-the-game-regulátoru zápas nahoru. Vozidla: přes 70 vozů z 12 různých tříd jsou k dispozici. Vyberte si z evropských exoty, americká svalová auta, sportovní sedany střední velikosti, sportovních vozů, kompakty, autobusy, návěsy nákladních automobilů a další. Místa: S více než 40 různých skladeb klenout tři kontinenty, mohou hráči bojovat a soupeři Takedown v širokém rozsahu podmínek a prostředí, stejně jako zažívá desítky unikátních nárazových křižovatek. Spektakulární crash technologie: Burnout 3 nabízí vysoce sofistikované technologie zhroucení, které obnoví srážky vysoké rychlosti s extrémní detail a umožňuje hráči použít své auto jako zbraň a vzít-out soupeře, ovládání vozu i po havárii.

Poznámky o další obsah

Naše výrobky nesmí obsahovat další materiál, jako jsou digitální kopie, Online Průkazy nebo propagační obsah ke stažení (DLC).


Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay GoPay Česká pošta